Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az órák óta tartó (kb. hajnali...

Az órák óta tartó (kb. hajnali 3-tól) rendszertelen josló fájások (amik nem rendeződnek, de nem is múlnak a fürdés/zuhanyzás hatására), egyszer csak elmúlnak, vagy valódiakká válnak?

Figyelt kérdés

Hajnalban elkezdtem görcsölni, nem mértem, viszont bementünk a korházba, mert azt gondoltam szivárog a víz. Hazajöttünk, mert csak a nyákdugó kezdett eltávozni - azóta is folyamatosan távozik...

Szóval azóta is menstruációs görcseim vannak (tehát nem az a derékfájós, kisugárzós), teljesen össze-vissza - nem hat rájuk semmi. Ez most el fog múlni, vagy már a kezdet? Holnap kezdem a 40. hetet, ápr. 6 ra várjuk a picit. Köszi minden választ!



2012. márc. 29. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy-vagy. :) Tudom, ezzel nem vagy beljebb, de lehet még akár 1 heted is, viszont az is lehet, hogy holnap megszülsz. (Nekem a nyákdugó távozása után pár órával megvolt a fiam, de ez nem mérvadó, másnak meg 1 héttel szülés előtt megy el.)

Könnyű szülést!

2012. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy indult, hogy éjszaka felébredtem arra, hogy néha erősebben, néha gyengébben, de rendszertelenül görcsölgetek.Reggel 6 óra körül, amikor kimentem Wc-re elkezdett távozni a nyákdugó, tehát nyílt a méhszáj.Déli 12 körül kezdtem el figyelni, hogy mintha 10-15 percenként mindig jön egy görcs.De ez abszolút nm fájt, még a mensisnél is gyengébb volt.Aztán 10 percre rendszereződtek, olyan 4 óra körülre, de ez sem fájt még.Bementünk a kórházba 6 körül, ott rátettek gépre, és azt monmdták, még nem szülök, hiába hajtogattam, hogy renszeresek a "fájások".Azt mondták ezek a jóslók....

Na mindegy:)

Este 10-11-től már igaziak lettek, és 2-3 percenként jöttek, és azok már fájtak!Éjjel 02:15-kor lett meg a kisfiam, és örülök, hogy így zajlott le az egész.

Szerintem Neked is simán lehet, hogy beindul hamarosan...

Ja azt elfelejtettem írni, hogy én is fél óráig tusoltam, engedtema pocimra a meleg vizet, és utána is csak maradtak a görcsök.Előbb-utóbb meglesz az a kisbaba, majd szorítok, és mindenképpen írj, hogy zajlott le a dolog:)

22 hós kisfiú anyuja, és 38 hetes kismama.

2012. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...most úgy tűnik, h erősödnek. Ugyan már abbaN sem vagyok biztos, h mit jelent a rendszeres fájás: óramű pontosság, vagy nagyjából is lehet rendszeres (pl. 6, 5, 6, 4, 5,5,5,9, 5,4,7,7,7,7,5,8,5,7,5,4,6,6,4,2). Köszi, mégegyszer
2012. márc. 29. 22:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság?
2012. márc. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Atroposz ***** válasza:
Gratulálok most már biztos babázol!
2012. márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Na mi újság veletek?!
2012. ápr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2012. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


Köszi az érdeklődést


Igen, valóban babázom :) 03.30-án reggel 6.43-kor megszületett kisfiunk, 4150g, 58 cm egészséges, bár rá kellett húznunk a bentlétre, 8 nap után ma jöttünk haza.

Aznap éjjel bementünk a korházba, mivel volt egy kicsi mekónium a magzatvízben, megindították a szülést, burokrepesztés, oxi meg minden. Sokáig úgy volt, hogy lehet, h császár lesz, mert a pici fiúnak a feje nem akart beékelődni. Végül minden rendben lezajlott bár nem volt egyszerű, a kitolási szakasz főleg, aztán meg a másfél órás stoppolás. Mindennek ellenére, örülök, hogy így alakult, és hogy az az orvosom aki, és jó döntést hozott. Szerintem más már rég megműtött volna. Mindenkinek köszi, megyek etetni :)

2012. ápr. 7. 14:54
 9/10 Atroposz ***** válasza:
Gratulálok jó nagy fiú! Másfél óra varrás? Az kemény.
2012. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az volt. Azt hittem besz@rok, de már a picink is ott volt velünk, és legalább nézegethettük közben apával...
2012. ápr. 8. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!