Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális az ilyen fejfájás?

Normális az ilyen fejfájás?

Figyelt kérdés

Tegnap egy kicsit keményebb edzés után kb. egy órával ettem egy szelet májkrémes kenyeret, meg ittam mellé kb. egy liter vizet. Ájulás közeli állapotba kerültem, fájt a fejem, és hihetetlen fáradtságot éreztem, azóta a rossz közérzet elmúlt, de ha előre hajolok, bal oldalt fáj a halántékom és a szemem környéke, meg néha kicsit anélkül is...


Tudom, nem egészen normális, hogy edzés után csak ennyit eszek, meg előtte is egész nap csak egy szelet rántott húst ettem, ráadásul kb 4 órát aludtam, de félek, hogy most valamit nagyon elrontottam :D Aki már élt át hasonlót edzés után, mi lett a vége? Ma (ha normálisan táplálkozok) ajánlatos újra edzésre menni vagy inkább hagyjam ki? Köszönöm előre is :)

25F



2017. ápr. 26. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, nekem volt egy olyan időszakom, h napi ketszer mentem edzeni.az eredménye az lett, h úgy fajt a halantékom körül, hogy le kellett feküdnöm aludni.és ez folyamatos volt.elmentem orvoshoz, neurologia, agyértágulat lett a fejemben, a szemem ugy nezett ki mint aki kötőhartyas.és ez kb fel evig tartott.kaptam migrenre gyógyszert.most már eltelt 3 év, már nem fáj, a szemem is kitisztult. ezért mondják, h ne vidd túlzasba az edzest, mert ilyen bajok is lehetnek.jó fél évig beteg voltam.
2017. ápr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg az nem normális, hogy az egy szelet kenyér beburkolásának rövid ideje alatt, vagyis kb 120 mp alatt lehúzol 1 lityó vizet.
2017. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!