Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Laktozérzékeny vaok és mért...

Laktozérzékeny vaok és mért van az hogy ha laktozmentes kaját eszem és a tunetek elöjönek? Pl laktozmentes tejet iszom. De ha olyan kaját eszem ami teljesmértékben laktozmentes pl zsemle atol semmi bajom ez vakon mért van?!

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Na, akkor ezt fogalmazd meg érthetően, legyél szíves!

Most akkor a laktózmentes dolgokra néha kiújul a tünet, néha nem?

2015. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most ha jól értelmezem, ha laktózmentes tejterméket eszel, akkor előjönnek a tünetek, de ha olyat eszel, amiben nincs semmilyen tejtermék, akkor rendben vagy?


Lehet, hogy nem a tejcukorra, hanem a tejfehérjére vagy allergiás. Olvass utána.

2015. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Laktozérzékeny vagyok.. és én leginkább olyan kaját eszem ami laktozmentes... de néha iszom olyan amire az van irva h :laktozmentes tej laktozmentes turó vagy turorudi akkor elöjönek a tunetek..

És egyáltalán nem szedem a tabletát sem mert atol is csak elöjön.... remélem igy már valamennyire értelmesebb voltam .:/

2015. okt. 21. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Mostmár értem. Igen, a második jól írta. Csináltass egy szélesebbkörű allergiatesztet!
2015. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érthető! Tehát nem hogy kerülnéd, inkább tömöd magadba azt amitől rosszul vagy! Rossz orvost választottál!
2015. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hallottam már olyanokról, akik laktózérzékenyek voltak, de a laktózmentes tejtermékektől is rosszul lettek.

Ne egyél semmilyen tejterméket, ha nem bírod, ennyi.

2015. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!