Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok mindig fáradt?

Mitől vagyok mindig fáradt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Heti 3-szor szoktam edzeni, de két hete balesetem volt ezért fel sem tudok most kelni az ágyból. Azóta bármennyit alszom fáradt vagyok.. Tegnap este 11-kor aludtam el, ma 10-kor keltem fel olyan érzéssel, mintha csak 1-2 órát aludtam volna. Megpróbáltam sétálgatni a lakásban, de leginkább egész nap csak feküdtem és bámultam ki a fejemből, néztem a tv-t pedig kb csak 2 hetente szoktam. Kedvtelen vagyok, alig eszem... Negyed 7 van és úgy érzem magam mint amikor a baleset előtt órákig edzettem, tanultam és keveset aludtam. Már tanulni sincs kedvem. Nem tudom mit kezdjek magammal. Ki szeretnék menni futni de ha tehetném sem lenne energiám.
2017. máj. 1. 18:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!