Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi esély van Parkinson kórra?

Mennyi esély van Parkinson kórra?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, hipochonder, ezért nem megyek dokihoz mert minden hulyeseggel oda rohanok és már röhögnek rajtam. A kezeim gyakran gyengék, pl ha sokáig nyomogatom a telefont, egy idő után úgy érzem, hogy nem bírok írni rajta. Néha pl fogmosaskor is gyenge a kezem. Ez általában este jelentkezik, napközben nem mikor nem figyelek rá. A bal térdem pedig ha sokáig behajlitva van akkor pár másodpercig nagyon fáj, ha kinyujtom. És stresszes időszakokban a szám is remeg. Egyébként szorongásos betegségem és panikbetegsegem hogy a van.
2017. máj. 3. 04:01
 1/3 anonim ***** válasza:
18 évesen? Semmi. Szerintem keress fel egy szakembert, a szorongáson, pánikbetegségen jó pszichoterápia sokat fog oldani. Ha ilyen - ne haragudj - de butaságokon töröd a fejed, és ilyenekkel rohangálsz orvoshoz, előbb-utóbb valaki elküld a búbánatos pébe, ami csak ront a helyzeten...
2017. máj. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDDDDDDDD


Ez a kérdező, kész! :DDDDDD

2017. máj. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"hipochonder, ezért nem megyek dokihoz mert minden hulyeseggel oda rohanok és már röhögnek rajtam. "


Miért? Lehet ezt komolyan venni?


"A kezeim gyakran gyengék, pl ha sokáig nyomogatom a telefont, egy idő után úgy érzem, hogy nem bírok írni rajta."


Azt nem csodálom! A mai fiatalságnak még képzeld púpja is lesz, mert előember módjára lehajtott fejjel közlekedve nyomogatják az a kúva,kbszott telefont! Már növekszik a púpotok!!


" Néha pl fogmosaskor is gyenge a kezem. Ez általában este jelentkezik, napközben nem mikor nem figyelek rá."


Még szerencse, hogy amikor nem figyelsz magadra, akkor "nem fáj" semmid!


"A bal térdem pedig ha sokáig behajlitva van akkor pár másodpercig nagyon fáj, ha kinyujtom."


:DDDD Mit lehet erre mondani? :D Nagy az Isten állatkertje! :D

2017. máj. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!