Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Evészavarom van körülbelül...

Evészavarom van körülbelül 5-6 éve; elkezdtem inni egy ideje. Pénzt se nagyon tudok spórolni. Akinek evészavara van, az segítene? Vagy aki ért ahhoz, hogy kell leszokni az alkoholról?

Figyelt kérdés

5-6 éve kezdődött, akkor lettem anorexiás (egy srác miatt kezdtem fogyókúrázni)


Koncentrálni se nagyon tudok mostanában a beadandóimra... a pénz is idegesít. Körülbelül 3-4 hete kezdtem rendszeresen inni.


Stresszeltem a zhk miatt...

hogy lehetne magam motiválni, hogy mennyire fontos a suli?

Aki anorexiás: ti hogy tanultok jól? Vagy akár bulimiások segítségét is kérném...


ti isztok?

Ha igen, mennyiszer?


(Dolgozom, illetve korrepetálok egyetem mellett)

Nincs barátom... egyedül vagyok.


23/l



2017. máj. 4. 22:48
 1/3 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam bele:

nagyon sok pénzt költöttem már alkoholra... meg kajára is.. úgy hogy nem volt jó kedvem; berúgtam.. utána meg ennem kellett rá...


Akik evészavarosok:

Nektek vannak barátaitok? Mármint... nekem hiányoznak az emberek néha.

A pénz is stresszel... ti mennyit költötök egy falásrohamra, ha úgy van?

Hogy tudtok spórolni?

2017. máj. 4. 22:50
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezeltetni kell az anorexiát. Én egyedül nem tudtam kimászni belőle. Az ivászatot meg azonnal hagyd abba.

Egyél 3-4 óránként, így elkerülöd, hogy a tested elkezdjen éhezni és falni kezdjél illetve hajkurászni a kalóriákat.

Bármit ehetsz, ha nincs sok pénzed, akkor vegyél tésztát, az olcsó, és tele van szénhidráttal. Eleinte lényeg, hogy a kalóriaigényed meglegyen, később majd ráérsz figyelni a rendes, változatos táplálkozásra. A tanulás nekem nem volt gond, általában a legtöbb anorexiás nagyon maximalista, én pl 39 kilósan is magoltam, már a gondolattol is, hogy nem lesz valami tökéletes frászt kaptam.

2017. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Élsz még?
2018. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!