Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Letapadt a bőr a fitymafékem...

Letapadt a bőr a fitymafékem mellet, jobbrol és balról is. Feltéptem egy kicsit, nagyon vérzet és fájt is. Krémezzem be vagy csináljak valamit? Mindez tegnap történt.

Figyelt kérdés

2017. márc. 9. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem mutasd meg szakorvosnak, ő ad rá megfelelő krémet. ilyen mindenféle kozmetikumok krémekkel ne kenegesd, mert abból probléma is lehet.
2017. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
balról nem sikerült teljesen feltépnem, mert ordítottam már annyira fájt. szakorvos viszont csak a szomszádos városkában van.
2017. márc. 9. 15:08
 3/9 A kérdező kommentje:
olvastam itt gyakorin hogy az urológus is csak feltépi, csak ő ad rá valami kenőcsöt is. ezt kérdezem hogy ilyen nivea üres krémmel be lehet kenni? illetve ez segítene e neki
2017. márc. 9. 15:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Neugranormon kenőcs csak. Azt adná az orvos is. A nyugtató és hámosító hatású.
2017. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne kísérletezz!

Orvos kell a magoldáshoz, még ha kellemetlen is.

Hány éves vagy?

2017. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, az előbb téptem fel teljesen, megint vérzett. Utána meg mostam, szerintem mostmár késő lenne orvoshoz menni.
2017. márc. 9. 16:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, ebből így szép kis fitymaszűkület lesz...
2017. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
miért lenne? eddig sem volt. csak egy nagyon kicsi részen le volt tpadva.fékem se kicsi, mereven is letudom huzni a bőrt még a makkom alá is.
2017. márc. 9. 20:09
 9/9 anonim ***** válasza:
24%

Most még. De ha több eszed lett volba, nem magad és nem így csináltad volna ezt az egészet. Mert oké, okoskodhatsz hogy ilyen a fitymaféked meg hogy most már így jön le úgy jön le, ha a letapadásaid helyén megsérült a fitymád és emiatt beszűkül a bőr, nemcsak a szüleidre nem leszel büszke alighanem!

Hozzáértő szakembert kell ilyenkor keresni, ha jót akarsz magadnak mielőtt orvoshoz mész, de aki nem keres, az nem is talál...

Az eszetlen szeleburdiságról már nem is beszélve...

2017. márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!