Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szívinfarktus gyanús lehetek?

Szívinfarktus gyanús lehetek?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, nem dohányzom, nem iszom, a vérképem teljesen jó (egy kis vérszegénységgel), tüdő rtg-m normál. Viszont fáradékony vagyok, rengeteg dührohamom van, amelyek után kifulladom, sápadt vagyok, hányingerem van, szúr a hátamba, a mellkhasamba, teltségérzetem van, és gyakran ezeken kívül is megjelennek ugyanezek a tünetek. Ma éjjel is ez történt, viszont elmentem sétálni és jobb lett. Olvastam, hogy nőknél ilyen tünetek is előfordulhatnak, leginkább a teltségérzet, sőt ha leengedem a vállamat, akkor nyomó érzést érzek az egész mellkhasamon, ami a nyakamig kisugárzik. Nem tudom, hogy ez az előjele-e vagy sem, mert valóban sokat stresszelek. Ha elmegyek egy kardiológushoz, akkor kizárhatja a szívinfarktus valószínűségét, vagy az bármikor előfordulhat? Tegyük fel, ma jó az EKG, de másnap pedig már infarktus gyanús lehetek?
2017. máj. 7. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy holnap lesz-e szívinfartktus, senki nem tudja kizárni. Ez így első olvasatra pánikbetegségnek tűnik.
2017. máj. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval akkor bárkivel bármikor előfordulhat, aki stresszel? :/
2017. máj. 8. 00:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Azzal is aki nem stresszel.
2017. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!