Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ahogy idősödök, egyre kevésbé...

Ahogy idősödök, egyre kevésbé tudok éjszaka aludni. Egyre inkább éjjeli bagoly leszek. Hogy tudnék ezellen tenni?

Figyelt kérdés

15-16 éves koromban legkésöbb 23-kor ágyban voltam.18 évesen ez rendszerint kitolódott 0 óra környékére.Most meg ez zuhanórepülésbe váltott.Hétvégén általában 1 órakor feküdtem le.Most 19 évesen már éjjel 1-2 óra környékén fekszem le.Januárban hétvégén még 2 órakor feküdtem le,de most már 3 óra környékén.És akkor sem tudok aludni.Ma pl.3:25 perckor még kimentem inni meg wc-re,mert nem tudtam aludni.Pedig 2-kor feküdtem le.Kb 4 órakor aludhattam el.És reggel 6-kor kell kelni..

Amire leszek 22-23 éves már teljesen meg fog szűnni az éjszakai alvásom?Mi lesz velem,ha majd kapol egy 6-14 órás munkaidőt?Nyáron diákmunkán is ez volt.Állandóan hulla voltam,mert 2-4 órákat tudtam csak aludni éjjelente.Ha meg tudom,hogy másnap suli/munka van,mégkevésbé bírok aludni.



2017. máj. 8. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha hatkor kelsz, akkor 10 órakor már aludnod kellene, hogy kipihend magad. Lehet átesel a holtponton, nem fekszel le időben és utána már nehéz elaludni.
2017. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!