Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet hogy azért vagyok...

Lehet hogy azért vagyok beteges mert abba hagytam a sportot?

Figyelt kérdés
Mielőtt bokszolni kezdtem elég gyakran voltam beteg. Volt hogy havi szinten is, ezért a suliból is gyakran hiányoztam. De amikor elkezdtem bokszolni akkor egyre ritkábban voltam beteg. Ha beteg is voltam, maximum 1-3 napig tartott és kész. Most azonban egy fél éve szüneteltetem a suli miatt mert nehéz. De észrevettem hogy ahogy esek ki az edzettségből annál jobban betegesebb vagyok. Mikor bokszoltam kb fél évente voltam beteg, most van hogy havonta. Amikor bokszoltam akkor egy betegség 1-3 napig tartott, most meg 1-2 hétig!
2017. máj. 8. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhető. A mozgás,sport erősítik az immunrendszert. Ha nem is tudsz most bokszolni járni,minden nap mozogj (séta,futás,biciklizés)!
2017. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
HOLNAPTÓL MÁR EDZEK IS, NEM LESZEK GYENGE! :D
2017. máj. 8. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!