Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kávé fejthet ki ellenkező...

Kávé fejthet ki ellenkező hatást dupla adag elfogyasztása esetén?

Figyelt kérdés
Pl. reggel olyan 1dl kávé, majd délben megint vagy 1, néha 1.5dl elfogyasztása után még mintha jobban álmos lennék. Múltkor néztem, vérnyomás 143/86 körül volt, nyugalmi állapotban, és nyomottnak, fáradtnak éreztem magam. Ha kicsit is pörgetem magam, vagy kávézok gondolom ez felmegy magasabbra is, ha pedig ideges vagyok gondolom akkor meg plafon. Mégis, nem érzem túl fittnek magam. Szedem a vasat, igaz rendszertelenül.
2017. máj. 15. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Eleve nem kéne kávéznod mert így is magasabbak az értékek. A koffein meg csak a pulzust emeli olvass utána. Igen lehetsz nyomot és fáradt mert valószínű neked ez az érték magas. Nekem alacsony a vérnyomásom ha a 120-at megközelíti én sem érzem jól magam.
2017. máj. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!