Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyok, pedig dupla adag...

Trophy kérdése:

Fogyok, pedig dupla adag kajákat eszek (nem gyorskaja) 70-ről 62kilóra fogytam, fizikai munkát végzek. - NEM AZ ÉRDEKEL, HOGY EGYÉL ZSÍRT, MEG FEHÉRKENYERET, mert nem akarom magam kicsinálni. Az alapdolgokkal tisztában vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Érdemes-e valami nagyon olcsó tömegnövelőt elkezdenem, vagy felejtős? Mekire nincs keret, amúgy tényleg bármit elfogyasztok, nem vagyok válogatós. Mint írtam föntebb, eszek eleget. (család termeszhangyának becéz)
2015. aug. 7. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem írod, mit szólt az orvos.
2015. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A gyógyszertárban B vitaminokat ajánlottak, meg gyomorkeserűt vacsorához. Nálunk az orvoshoz menetel elég nyögvenyelős téma, ezért is érdeklődöm itt. Dietetikusra meg sem időm, sem pénzem nincs.
2015. aug. 7. 15:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyi infó kevés, a súly csak egy tényező, nem írod, milyen magas vagy, mennyi lenne az ideális testsúlyod, van-e izomvesztésed is, akkor kezdődött-e a fogyás, amikor a nagyobb fizikai terhelés stb. Egyáltalán nem biztos, hogy ez egészségtelen, és valóban szükséged van tömegnövelésre. Ha igen, akkor viszont valóban először orvoshoz menj, nincs-e valami betegség (felszívódási/emésztési zavar, pajzsmirigy-probléma stb) a háttérben. Olcsó tömegnövelőnek nincs értelme, amíg ebben nem látsz tisztán.
2015. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyel horgaszolmot vagy soretet es egybol tobbet fog mutatni a merleg nyelve :)
2015. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz!!! Egy labor a minimum ilyenkor, ne hagyd annyiban. Nem akarlak megijeszteni, de az orvosok drasztikus fogyás esetén elsőként rákra gyanakszanak. Menj el!
2015. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Cukorbetegseg is lehet.
2015. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. A sörétes kollégától kérdezem, hogy 12-es Brenneke megfelel? Az van otthon. Meg 7.62-es Sako. Illetve hogy saját tapasztalat-e?

182cm magas vagyok, cukrom jó szokott lenni. Negyed évente azért megnézem, de eddig mindig jó volt.

Úgy néz ki, hogy valóban az orvos lesz a megoldás, bár nem olyan rég vérképet is néztek, mikor is a bütykös taxi vitt be kórházba más miatt.

2015. aug. 7. 16:42
 8/9 anonim ***** válasza:
A tömegnövelővel is kicsinálod magad, tömény cukor. Mindenképp több kalóriát kell bevinned. Gyümölcs? Esetleg olajos magvak?
2015. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az azért biztos nem árt, ha a lényegében emészthetetlen margarin helyett vajra vagy fincsi libazsírra térsz át a szendvicseknél vagy sütés/főzésnél. :)
2015. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!