Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan rossz kedvű és kerül engem? Mi állhat a viselkedése hátterében?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Két egyetemista fiatalról lenne szó, mindketten 21 évesek vagyunk, nemrég óra vagyunk együtt, mégcsak 3 hónapja, egy városban lakunk, de én hétvégente a szüleimnél vagyok. A helyzet a következő: múlt héten keződödtt, amikor elaludt egy találkozónkról. Egész délelőtt vártam rá, míg ő otthon aludt. Eléggé mérges voltam rá, de végül túllendültem a dolgom, mondván nem nagy dolog. Azon a héten csupán egyszer találkoztunk, ami nekem irtózatosan kevés. Az már az elején feltűtn, hogy ő nem az a mindennap legyünk együtt fajta, ahogy szerencsére én sem, de azért kétnaponta igénylem a találkozást. Hétvégén nem találkoztunk, és egész hétfőn azt vártam mikor kérdezi meg, hogy találkozunk-e. De nemhogy nem tette, egész nap nem reagált az üzeneteimre (csak egyet irtam), csak este amikor elköszöntem tőle, miszerint lefekszem. Elmondása szerint rossz napja volt, mert rosszkedvűen kelt fel. Kedden (tegnap) találkoztunk, jó volt minden, de éjfélkor hazament, amit szintén nem tudtam hova tenni, mert nála volt a sulis cucca. Kifogása az volt, hogy nem tud tiszta ruhát holnap felvenni ezért inkább hazamegy. Azt mondta ír ha hazaért, de én közben elaudtam. Nem írt semmit. Ma megint azt mondta, hogy rossz napja van és álmos, ennyiből pedig ki is fújt a beszélgetés, mert dél óta nem válaszol, pedig volt fent.

Most akkor kérdezem én, hogy van e valami tippetek, hogy ezeket miért csinálja? Tudom, hogy meg kell kérdeznem, meg is fogom, de így hogy nem reagál semmire, eléggé nehéz, ezért kéne pár tipp.

Gondoltam arra, hogy megunt, de akkor miért nem szakít vagy mondja el. Gondoltam a megcsalásra is, mert nagyon rejtegette a telefonját, de megbízok benne, de kitudja lehet épp mással ismerkedik és ezért addig engem nem akar eldobni amíg biztos nem lesz. (csak felmerült bennem ez is)

Illetve a kérdésem még, hogy egy ilyen helyzetben mit tudok tenni, hogy valami változzon, vagy mivel tudnám feldobni a kedvét, ha nem reagál semmire?

Előre is köszönöm a tanácsokat, amint tudok beszélek vele.


21/L



2017. ápr. 26. 16:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsanat azt kihagytam, hogy nem érte trauma, nem kell dolgoznia, tehát van ideje bőven mindenre, nincs stresszes élete. Viszont nagyon sokat alszik, általában egykor kel fel és hajnali háromkor fekszik le. (Sulija csak délután van, ahogy általában nekem is)
2017. ápr. 26. 16:11
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet, túl éretlen még egy komolyabb kapcsolatra, és minden más leköti, és fárasztja ez a kapcsolatotok.

Ne vedd magadra, inkább hagyd kicsit főni a levében, hogy gondolkozzon el. Nem vesztesz semmit, szerintem, ha esetleg másképp alakulna.

De kérdezz rá azért mindenképp, miért kerül?

Ha nem mond egyértelmű dolgot, akkor kicsit hagyd pár napra.

2017. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ami biztos hogy a srác se téged, se a kapcsolatotokat nem veszi komolyan!

Ami inkább találgatás: vagy valaki van a képben, vagy tényleg megunt, nem érdekled. Sajnálom, tudom keményen hangzik, mindenképp beszélbed kell vele, hogy mi van emögött!


Som sikert!

2017. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!