Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért valtozok a hangulatom...

Miért valtozok a hangulatom az időjárástól függően?

Figyelt kérdés
Ezt egy pár hónapja fedeztem fel.Amikor kint rossz az idő, esik én is olyan vagyok mint aki esik össze a fáradságtól.A figyelmem ilyenkor nagyon legyengül és a reflexeim.Nem tudok egyszerüen figyelni dolgokra.Amikor szép az idő és süt a nap, semmi bajom, nincs fáradság érzés, nincs semmi. Egyáltalán ilyen érzékeny lennék a frontokra?

2017. máj. 13. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad a kérdésed.Ott van a címkék közt: frontérzékenység
2017. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz ilyen érzékeny rájuk, nem te vagy az egyedüli, én is ennyire és így vagyok rájuk érzékeny. Másrészt ez elég sok embernél így van, hogy a borongósabb, esős időjárás kicsit fáradttá, melankolikussá teszi őket, míg szép időben inkább vidámabbak. Gondolom a D vitaminnal lehet összefüggésben :)
2017. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!