Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elájultam? Aludtam? Mi lehetett?

Elájultam? Aludtam? Mi lehetett?

Figyelt kérdés

Egy szórakozóhelyen voltam társaságban. Nagyon zsúfolt volt és iszonyú fáradt voltam. Kértem páromat hogy menjünk ki de megrekedtünk kifelé menet a tömegben. Nekidőltem hátulról mert éreztem hogy hideg vesz körül és puff. Padlót fogtam.

Úgy éreztem mintha órákig aludtam volna, még álmodtam is. Párom azt mondta hogy csak pár másodpercig tartott és nyitva volt a szemem, fennakadva.

Nem iszom, nem drogozom. Ez akkor most mi? Fáradtság miatt kapcsolhat ilyen villám alvó üzemmódba a szervezet? Kivittek ott már jobban lettem a levegőn, sőt mintha mi sem történt volna. Furcsa volt az egész.


2016. jan. 7. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Elájultál, valószínűleg a fáradságtól.
2016. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ájultál el már valaha? Mert ha igen, akkor szerintem felismernéd a tüneteit. Ha nem, akkor csak hirtelen összeestél vagy előtte éreztél olyat, hogy homályosabban látsz, vagy erősen azt érzed, hogy csukódna lefele a szemed. Erőtlen vagy esetleg remegnek a lábaid?


Egyébként az ájulás után az ember azt hiszi órák teltek el, pedig csak másodpercek, percek. Megzavarja a fejet.

2016. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!