Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ma ejjel nem aludtam jol....

Ma ejjel nem aludtam jol. Allandoan felkeltem. Viszont egyszer hanyatt fekve valami melegseget ereztem a nyakamnal es szoros dolgot pl mint ha egy macska ram telepedrtt volna. Persze nincs kisallatunk. Mi lehetett?

Figyelt kérdés
En tisztabam voltam ezzel . Teljesen esznel voltam de tudtam h oda kell nyulnom mikor ez megtortent mintha lecsuszott volna anyakamrol.....es eltunt.mi lehetett ez ?????nem alom volt mert ereztem !
2016. okt. 24. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám ártó szellem..de ez sok mindentől függ. Lehet alvásparalízis is, bár azt írod teljesen észnél voltál. AKkor feküdtél le, vagy egyáltalán nem aludtál akkortájt?

Ha ártó szellem, akkor ne végy róla tudomást, mert a félelmeddel csak táplálod a jelenlétét.


Egyébként máskor is volt már hasonló élményed? Vagy hogy figyel valaki?

2016. okt. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alvásparalízis szerintem...

Mivel rosszul aludtál, fel-fel keltél így simán elképzelhető.

Ilyen éjszakán nekem is volt már hasonló élményem, csak nekem nem érzésben hanem láttam...

Józanparszti' egyszerű módon kb azért alakul ez ki, mert az agyad "hamarabb kezd aludni" mint a tested, valamikor meg fordítva. Mondjuk most erre a megfoglamazásra lehet hogy jönnek majd az agymosások hogy nem jót írok meg mittomén'... XD de mindegy.... Nem mindenki tudós hogy megértse az ilyeneket (kérdező, nem akartalak lehülyézni, nem így értem :D)

A lényeg hogy nyugi, nincs baj

2016. okt. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is éjjelente tobbszor fel ébredek. Amikor alszok, nem is pihentető az alvás. Felkelek, és érzem, hogy "valaki" van a szobába. Meg vagyok győződve, hogy valamilyen gonosz entitás van olyankor itt. Ő okozza ezeket a rémálmokat, mert fizikailag nem tud bántani. Ő igy bánt.

Amikor felkelsz, lehet érezni a jelenlétét, negatív energiát érzel. Tudom, elég nehéz, de probálj meg másra gondolni, jóra szépre, és lassan elmulik ez a negatív érzet (vagy higyismondjam). Nekem most az éjjel is igy volt velem. Probálok nem rá figyelni.

2016. okt. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fleurr ***** válasza:

Exploding head szindróma.

Nekem olyan volt, hogy éner voltam teljesen, tudtam az ágy egyik feléről a másikra fordulni, de végig olya erős érzésem volt mintha valaki az ágy oldalánál állna és a fejemnél figyelne engem, és közben kb száz ember rémsikolyát hallottam. Parás volt, de egy perc vagy kevesebb után elmúlt. Reddit-en ezt irták nekem, h talán Exploding Head Syndrome, de hasonlóról nem olvastam. Szóval csak találgatás.

2016. nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a plüssmackód!
2017. febr. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!