Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan turbózzam fel az...

Hogyan turbózzam fel az immunrendszerem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Augusztusban megyek 1 hétre fesztiválozni, ahol ott is alszom. 10 éve fesztiválozok és sajnos mindig nagyon megbetegszem utána. Most nem szeretnék. Szerintetek, hogy tudnám felturbózni az elkövetkezendő 2 hónapban az immunrendszerem úgy hogy ne legyek beteg vagy sokkal kevésbé mint eddig? Vitaminokat szedek, ez alap, de azért hátha van még valami :) Köszönöm!
2017. jún. 1. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Kezdjel cigizni.
2017. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szörnyen sajnállak, hogy annyira sívár és unalmasé életed van, hogy a gyakorikerdesek.hu oldalon írogatsz hülyeségeket másoknak, amiknek még hasznuk sincs. Nem egészséges, kösd le magad, mert meg fogsz bolondulni. vagy már megtörtént? :) amúgy meg ki mondta, hogy nem dohányzom?
2017. jún. 1. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:

A kis piros jel arra való a válaszok alatt, hogy jelenthesd a trollkodókat, használd bátran. :)


A kérdésre válaszolva:

Olyan, hogy immunerősítő szer nem létezik, ami jó is, mert az emberek agyra-főre szednék, viszont a túl erős immunrendszer ugyanúgy betegség, mint a gyenge.

Egészségesebb életmóddal viszont tehetsz magadért. Mozgás, zöldség-gyümölcs, stb. Cigiről leszokás? :)

2017. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, és azt nem írod, hogy milyen betegséget szedsz össze mindig. Ha megfázás, akkor az ellen lehet tenni megfelelő öltözettel. Másnaposságra mindenki mást ajánl, de igazából nincs rá gyógyír, csak ha nem iszol, bár gondolom, ez egy fesztiválon nem elkerülhető. :)
2017. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindig van valami fertőzés a fesztiválon, de rettenetesen nagy a por, amit egy hétig belélegzünk és a por nyilván tele van bacival. köhögés, láz, gyengeség.
2017. jún. 1. 14:48
 6/8 A kérdező kommentje:
DE nem megfázás, inkább a rettenetese por belégzése tesz rosszat.
2017. jún. 1. 14:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a Béres csepp étkezés közben, C vitaminnal együtt, illetve a tesztoszteron növelő ételek (fiúknak, rá kell keresni). Mozgás, friss levegő, pihenés, pozitív gondolatok, lazítás. Én a Béres cseppet szedtem a PhD ösztöndíjas időszak alatt, és minden este egy kicsit futottam is. Még 11-kor is friss volt az agyam 30 évesen.
2018. jan. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a por a forrás, akkor arcmaszk, csak nem tudom, mennyire alkalmas ilyen eseményen. Köptető teát innék, hogy felhozza a poros nyákot. És sok folyadékot is innék, hogy legyen nyák. Ha a korábbi betegségek ismertek, akkor azok megelőzését szolgáló szereket, technikákat alkalmaznék.
2018. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!