Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csak gyógyszerekkel tudom...

Csak gyógyszerekkel tudom megerősíteni az immunrendszerem?

Figyelt kérdés

nagyon gyenge az immunrendszerem.. állandóan fázok,fáj a torkom és megfázok szinte minden hónapban!! fogyiztam erre most visszahízom a leadott kilókat.. :( mit tegyek hogy erősebb legyen az immunrendszerem? mellőzni szeretném a gyógyszereket...

16/L


2012. okt. 17. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Drágaságom,vegyél multivitamint és !sportolj!
2012. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gyümölcs, zöldség! a paprikában és a kiviben rengeteg a c-vitamin, ami a legfontosabb ilyenkor
2012. okt. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy almában körülbelül 5mg C-vitamin van.Ez édeskevés hogy tudd fedezni a napi mennyiséget.A multivitamintól meg nem lesz bajod vagy a C-vitamin tablettától.
2012. okt. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es: kösziiköszii.. amugy sportolok.. úszok és biciklizek csak amióta suli van azóta nemnagyon járok el mert sokáig vagyok suliban.. :(( :) de a bicaj az mindennapos meg a séta és stb mozgások.. mégse fogyok!! ilyenek a génjeim..

2-es: köszi szépen a tanácsokat.

neked is 3-as !!:))

2012. okt. 17. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Grapefruit az egyik legjobb immunerősítő, sajna nem túl olcsó. Használnak még a probiotikumok, a belekben elszaporítják a jó bacikat, így erősítik az immunrendszered. Végülis nem gyógyszer, de patikában kapható. A patikus tud tanácsot adni, neked melyik lenne a legjobb. Figyelj az öltözködésre is, ne adj esélyt a vírusoknak egy lenge ruhával, ilyenkor elég csalóka a meleg...
2012. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!