Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A sz*r egészségi állapotom...

A sz*r egészségi állapotom miatt süllyedtem még jobban el a depresszió mocsarában, vagy a depresszió gyilkolja az immunrendszerem?

Figyelt kérdés
Sajnos elég sok bajom van, folyton beteg vagyok, és valamim(/valamijeim) mindig fáj(/fájnak). Úgy érzem már magam, mint egy 90 éves öregasszony, pedig még csak 20 vagyok.. :(
2012. nov. 18. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
mik a problémáid? szedj vitaminokat, kezdj el sportolni (önbizalmat ad, egészséges, jobb erőnlétre teszel szert stb).
2012. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj! Annyira le vagyok strapálva, hogy sportolni sem tudok menni. A térdem "halott", ezért a futás, vagy guggolás,ugrálás, amikhez ez kell, azok alapból kilőve. Mást meg a többi betegségem miatt nem tudok. És valamiért nem gyógyulok, hiába szedem be rendesen a gyógyszert...
2012. nov. 18. 17:36
 3/10 tetris ***** válasza:
49%

Szerintem elérkezett az ideje egy kiadós méregtelenítésnek. Erre kismillió tipp van a neten, csak utána kell nézni. Ez pedig a te feladatod lesz, mert helyetted senki sem fogja megtenni.

Saját magadnak kell kihúzni magadat a sárból, ehhez az első lépés a méregtelenítés. Aztán jöhet a feltöltés tápanyagokkal, vitaminokkal. Erre is van százezer tipp a neten, de a patikárius is adhat tanácsot, hogy milyen készítményt lenne jó szedned.

Aztán el lehetne kezdezni valami sportot. Ha ehhez nincs kedved, akkor vegyél egy kutyát. Azt mindennap le kell vinni, sétálni kell vele, vagyis megmozgatna. Egy kedves, bohókás állat még az életkedvedet is visszaadhatja.

A testi bajok mindig összefüggnek egymással. Vagyis az egyik következik a másikból. Ezért kell az egész szervezetet gyógyítani, nemcsak az egyes betegségeket.

Na, öreganyám! Fel a fejjel!

2012. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha a térded szar akkor bicajozz, esetleg ússz. bár igen, jobb lenne előtte helyrejönni. de sok múlik a hozzáálláson, hidd el nekem. én hiszek a vonzás törvényében. állj úgy a dolgokhoz, hogy igenis meg fogsz gyógyulni. tegyél érte. ne agyalj azon h mekkora szar neked most, és sose jössz ki belőle. vannak barátaid? járj el velük erre-arra, sétálgatni, beülni egy teára valahova, csak a lényeg hogy ne legyél egyedül. és kényszerítsd rá magad egy kis mozgásra, akár nagyobb tempójú sétára, stb. nem kell órákig, először csak 5 perc, aztán 10 és így tovább. csak magadon tudsz segíteni, és mégegyszer mondom hozzáállás kérdése az egész (legalábbis nagy részben), mert ha valaki már eltemeti magát, állandóan sír hogy jajj de szar nekem az úgy is marad. sose fog kitörni a depresszióból.
2012. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Volt is nekem kutyám, csak még sajnos itthon lakom a szülékkel, aztán ők szépen eladták a lelkemet. Hehe...

Amiket én találtam méregtelenítős cuccokat, azokba mind olyan méregdrága extrákat írtak, hogy én azt nem tudom megfizetni.. (teljesen le vagyok égve mellesleg)

Tudnál valami egyszerűbbet ajánlani, ides lyányom/fiam? (egyébként most találtam itthon egy jóga DVD-t, de kétlem, hogy az sokat segítene, de azért pl. azt megpróbálom)

2012. nov. 18. 17:41
 6/10 A kérdező kommentje:
(harmadik válaszolónak: Nincsenek barátaim, azt kihagytam a leírásból, hogy szociális fóbiám is van. Legalábbis a dilidoki szerint.)
2012. nov. 18. 17:42
 7/10 tetris ***** válasza:

Az egyik legolcsóbb, és mindenhol elérhető méregtelenítő a csalán. Ha körülnézel, még talán fellelhető itt-ott a környéken. De készen is kapható csalántea a patikában. Nem olyan vészes az ára.

Vannak többféle gyógynövényből összeállított tisztítóteák, ha jól emlékszem a Mecsektea nevű cégnek van ilyen. Az Auchanban láttam, pár száz forint egy doboz ilyen tea. És még fincsi is.

2012. nov. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen a tippeket!
2012. nov. 18. 17:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Vagy inkább egy jó barátra lenne szükséged.

Ez a kettő hat egymásra, mármint a depresszió és a betegségek. Mókuskerék. Tudom, miről beszélek. Van kivel megbeszélned? Van, aki kirángatna?

2012. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
volt egy valaki, aki próbálkozott vele, de őt meg "leráztam"... :$ Most max a dilidoki van..
2012. nov. 24. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!