Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rendszeres hasmenés, "bélklutt...

Rendszeres hasmenés, "bélkluttyogás" mitől lehet? 2 hetente pár nap, úgy Édesapám miatt aggódom,58 éves. Ugye semmi komoly? Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Orvoshoz elmenni eszedbe se jutott?

Nem aggódni kell és össze vissza találgatni hanem elmenni és megnézetni hogy mindn rendben van e az emésztésével

2010. máj. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ahány betegség eszembe jutott amire utalhat egyik sem egy egyszerű gyomorrontás.MOST menjetek orvoshoz,mert ki kell vizsgáltatni
2010. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem is orvos lenne a legjobb...akár több orvos véleménye...

google-ba is ha pl. beírod h időskor hasmenés stb., hátha kidob vmit, de biztos az az orvos...

jobbulást:)

2010. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Sok mindentől függ.Van-e valami más tünete ezek mellett vagy éppen a hasmenéses időszakban?Egyébként normál a széklete vagy székrekedés is előfordul?

Mindenképpen orvoshoz kell menni,kizárni a "komoly" dolgokat.Ha meg csak "kluttyog" meg lehet nyugodni.

De lássa orvos!

2010. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3 honapja volt rakszuresen, az negativ, hala Istennek...Nem tudom, ez mi lehet. Esetleg etelallergia? Az izfokozora gyanakszom( Na glutamat)
2010. máj. 18. 19:30
 6/8 anonim válasza:

Nem eszik rendszertelenül? Vagy összevissza mindent mindennel? Ha sokféle ételt kever az ember Gázosodnak a belek-Kluttyoghat:S Sok élesztős tésztaféle,kenyér?

De ilyen dolgokat szerintem háziorvos is körül tud járni.

2010. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam megirom, hogy mi lett a vegeredmeny. Vastagbelrak volt ez a javabol, a szekletszures az nem rakszures volt, hanem csak virologiai ( szalmonellara) Amateur volt a hazidoki, 50 ev feletti ferfinal erre nem gondolt, ha mar elkuldte szuresre, de szerencsere megmutottek, kivagtak 40 cm t es minden rendben van.
2011. jan. 4. 14:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Sajnálom,hogy így esett,de örülök,hogy túl van a műtéten.Jobbulást kívánok neki!A vastagbélráknál (mind közül)a legnagyobb az esély a teljes gyógyulásra,ezt tartsátok szem előtt.


(köszi,hogy visszajeleztél)

2011. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!