Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a megoldás erre a stresszre?

Mi a megoldás erre a stresszre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet,hogy a szexualitás témához kellene írjam,de úgy érzem már inkább ide tartozik.A barátnőmmel elég régóta együtt vagyunk és nem is volt gond soha a szexel ,és nem ő volt az első,de a napokban kicsit stresszes voltam és nem úgy működött a pénisz közben ,ahogy kellett volna,10-15 perc után lelankadt.A barátnőmet egyáltalán nem zavarta,nyugtatgatott,engem viszont nagyon idegesített.Az a helyzet hogy a napokban is egész nap bizsereg a gyomrom még ha nem is erre gondolok,pedig tudom hogy teljesen felesleges de akaratomon kívül.Esténként egy hete nem tudok elaludni,mert félek ,hogy legközelebb is ez lesz és fogalmam

sincs mit tegyek,mert bármennyire is nem akarok vele foglalkozni és nem érdekel a gyomrom ugyanúgy jár ,néha a kaja ia kijön reggel.Tudom,hogy nem kell stresszelni mert akkor sosem oldódik meg,de egyszerűen bármennyire is nem akarok,ugyanúgy megy a gyomorideg és sokat gondolok erre.Segítsetek!Mit kellene tennem?



#dkdkdkdk
2017. jún. 6. 20:45
 1/4 A kérdező kommentje:
És ha orvoshoz mennék akkor milyen orvos?Egyáltalán van valami átmeneti megoldás erre ami orvosolja a problémát és leküzdi a stresszt?
2017. jún. 6. 20:47
 2/4 A kérdező kommentje:
19/F ,a barátnőm 20 éves
2017. jún. 6. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha magadtól nem tudod ezt leküzdeni, akkor szakemberhez kell fordulni. Pszichológushoz, vagy szexológushoz.
2017. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

[link]

Nézd végig tesz erről említést.

2017. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!