Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Térdeplőszék? Mi lenne a...

Térdeplőszék? Mi lenne a megoldás ez vajon jó lenne?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, az ő számára keresek megoldást. Azt mondja sokat és gyakran gépezik és amikor ül 16 órákat a gép előtt fáj a lába, combjai. Rendesen állítólag "elüli" magát. Mármint a lábait, de van, hogy a fenekét is :)

Tudom, rettentő sokat gépezik és én mondtam is neki, hogy ez így nem túl egészséges, de most nem ez a lényeg. A lényeg az, hogy neki keresek megoldást, mert napi szinten mondogatja, hogy mennyire fáj a combja, feneke az "egyhelyben" üléstől. Forgószéke van állítólag és már azon gondolkozott, hogy vesz egy ilyen 8 ezer forintos teleshoppos ülőpárnát (zseléset), hogy azzal "nem nyomja el magát". Szerintetek mi lenne a megoldás rá? Gondolnám neki a térdeplőszéket ezt próbálta ilyen intenzitású gépezés mellett valaki? De a nagy probléma azzal meg az, hogy arra azt írják hátfájásra van, de neki meg pont nem fáj a háta :)))

Tehát? Milyen megoldást javasoltok neki? Van-e itt olyan, akinek valami bevált ilyen megerőltető terhelésnél?



2017. máj. 13. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Terdeplo szek nem csak hatfajasra, hanem a sok ulestol ellustult tartas javiasra is tokeletes. Viszont meg 4-6 orat is nehez rajta ulni egyfolytaban, nemhogy 16-ot.

Egyetlen megoldas van, nem szabad annyit gep elott ulni, orankent 5-10 perc pihenot kell beiktatni, setalni, kinyujtoztatni a labakat. Az egesz testnek, keringesnek nem tesz jot ennyi ules. Vehetsz neki akarmit a feneke ala, a hosszu tavu egeszsegkarosodastol semmi nem vedi meg, ha o nem figyel magara. Valtoztatni kell, nem koltekezni.

2017. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gimnasztika labda?
2017. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Feküdjön, a monitor mehet a plafonra.
2017. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lőrinc vik válasza:
Nekem bevált a térdeplőszék amikor sokat kell irodáznom. Leginkább úgy, hogy felváltva használom a forgó- és a térdeplőszéket. Amikor az egyiken kezdek elgémberedni átülök a másikra. A jó térdeplőszéken többféle pózban is lehet ülni. Én mindenképpen ajánlom.
2017. máj. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De milyen a jó? Nagyon gagyik is vannak, azt kb. látom, de nem értek hozzájuk.
2017. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!