Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon félek a holnapi MR...

Nagyon félek a holnapi MR vizsgálattól!?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 14:33
 1/10 A kérdező kommentje:
állandó fülsípolás-fülzúgással és olykor görcsös fejfájással küldtek el.nagyon félek tőle,a bezártságtól is mert klausztrofóbiás vagyok valamint az eredménytől is rettegek.
2010. máj. 18. 14:34
 2/10 anonim ***** válasza:
Fejfájás miatt volt MR-em, nem félelmetes, mert nem szűk odabenn, és van pánikgomb :D, inkább unalmas, mert hosszú. Én a kontraszt anyagtól jobban féltem, mert utálom a tűket. :D
2010. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne rettegj előre az eredménytől, és ne félj ennyire a vizsgálattól. Nem mondom, hogy kellemes, baromi hangosan dolgozik a gép, viszont mindent elmondanak a vizsgálat előtt. Azt is, hogy gond esetén hogy tudsz jelezni. Végig figyelni fognak rád. Én egy adott pontra néztem, arra koncentráltam, így jóformán ki tudtam zárni a tudatomból, hogy hol vagyok, így végig tudott dolgozni a gép. Sok szerencsét, és mielőbbi gyógyulást!!!
2010. máj. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szia

én is klausztrofóbiás vagyok, nagyon féltem a vizsgálattól.

nekem az jött be, hogy csukva volt a szemem.

nekem sajnos nem mutatták meg ezt a pánik gombot...

2010. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mi az az MR?
2010. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mindenképpen adnak kontraszt anyagot?
2010. máj. 18. 17:11
 7/10 A kérdező kommentje:
MR=mágneses rezonancia vizsgálat
2010. máj. 18. 17:11
 8/10 anonim válasza:
én kb. egy hete voltam elöször, sokan mondták, hogy kicsi a hely, illetve nagyon hangos. Ahoz képest egy nagy semmi. Nekem kontrasztanyagot nem adtak.
2010. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nem adnak mindig, nekem migrén miatt volt MR-em. Mondjuk az se nagy cucc, csak egy tűszúrás kézfejbe. És tényleg inkább unalmas, mint félelmetes.
2010. máj. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta!Szörnyű volt!hosszúnak nem mondhatnám pedig 2x15perc volt,de amikor betoltak az első gondolatom a rosszullét volt,de aztán becsuktam a szemem és igyekeztem megnyugodni..túl vagyok rajta de soha többet MR!mindnekinek köszi a kommentet!
2010. máj. 20. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!