Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rexetin, Frontin elhagyása?

Rinime kérdése:

Rexetin, Frontin elhagyása?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron borzasztó körülmények közt elhunyt nagymamám. Pszichiáternél kötöttem ki reggeli hányingerrel, mindenen járó aggyal, semmi nem érdekel érzéssel.... Írt reggelre egy szem rexetint, és 0,25 frontint. Azt mondta évekig kell szednem... Én nem akartam addig, jobban is éreztem magam, fél év után átmentem másik pszichiáternél, aki elmondta, hogy tehetem le rexetint, fokozatosan csökkentve. Most jelenleg 1 hónapja azt nem szedem. Csak a frontint, amit most akarok letenni. Azt is próbáltam úgy, hogy negyedelem, most 3/4 szemet szedek reggel. De megint jöttek problémák családban, és reggelente megint jár az agyam minden hülyeségen, úgy kelek, hányinger.. RExetin elvonása lehet, vagy a frontin csökkentése? Szerintetek? Mit tegyek?
2017. jún. 9. 11:52
 1/1 anonim válasza:
Az a baj a Frontinnal és társaival, hogy tüneti kezelés, és ideig óráig elfedi a szorongásod okát, de ha abbahagyod, kezdődik előről, ráadásul mellékhatásokat vált ki stb. Tudom javasolni kineziológus segítségét, vagy az agykontroll tanfolyamot, ha nem zárkózol el ilyen területtől nagyon. :) Nekem nagyon sokat segített akkor mikor hasonló szorongásos időszakom volt!
2017. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!