Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi 0.25mg frontin hirtelen...

Napi 0.25mg frontin hirtelen elhagyása is okozhat jelentős elvonási tüneteket? Van, aki hirtelen szokott le ennyi adagról? Mennyi idő múlva múlnak el az elvonási tünetek?

Figyelt kérdés
Hogy miért hagyom el hirtelen? Többször próbáltam fokozatosan abbahagyni, de nem ment :S Most elegem lett és 2 napja nem vettem be egy szemet sem. Kicsit mintha belső remegésem lenne, meg kicsit rossz közérzetem van.
2011. jún. 9. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is okozott rossz tüneteket,pedig én már fél szemet szedtem,és úgy akartam elhagyni.Igy pár nap után úgy döntöttem,nem kinlódok,azt a napi adagot beszedem,és kész,mások még többet szednek.Nekem hirtelen fülzúgást,megszédülést,gyomor ideget okozott az elvonás.
2011. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ancseszkava ***** válasza:
Szia,nekem szédülést,belső rossz közérzetet,nyugtalanságot okozott az elvonás...igy maradtam a napi két szem 0.25ösnél....
2012. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!