Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hi lehet, hogy a kérdésem...

Hi lehet, hogy a kérdésem után hülyének fogtok nézni, de ez van! Milyen technika elsajátítása szükséges ahhoz, hogy pl. egy fürdőben, ha lecsúszok egy csúszdán, akkor ne menjen az orromba víz? (Orrbefogás kizárva)

Figyelt kérdés

ok, hogy fújjam kifele a levegőt mikor a vízbe érek, de ha nagy csúszdán csúszok le, akkor mire felérek elfogy szinte a levegőm, és azért fuldokolok, kis csúszdán ugyan ez a technika működik, de nem minden esetben.


Térjünk el a csúszdától és vegyük alapul a csukafejeset. Na ez is hülyén néz ki ha ugrás közbe befogom az orrom, de máshogy nem megy, mert sok vizet tüdőzök.

Vagy sok olyan egyéb szituáció van, amikor baráti társaságban hülyén néz ki az orrbefogás


köszi :)


2010. máj. 18. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:

én mindig befogom

szerintem valakinek simán megy nekünk meg nem :)

2010. máj. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig ez a bajom.:(

Várom én is a válaszokat.

2010. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajna sokaknál ez áll fent!Főleg akinek kivették az orrmanduláját!Lehet kapni kimondottan erre a célra gyártott orrcsipeszt!Használj azt!Az nem ciki, egyszerű egészségügyi tartozék, mint akár a papírzsepi!
2010. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kiváncsi lennék, ő hogy csinálja: http://www.youtube.com/watch?v=84BHugywsFM&feature=related
2010. júl. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ez a problémám, és én is befogom, de nem mindig sikerül, és nem is mindig tudom. Valahogy be tudom zárni a garatomat, de nem rendesen, és ha pl beérek a vízbe, akkor hirtelen nem tudom úgy tartani, és belemegy. Van, aki gond nélkül be tudja zárni. Hát én nem, és akkor is belemegy, ha kifelé fújom a levegőt.
2013. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csússzál hason
2013. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Orrcsipesz vagy fogd be az orrod. Nekem is belemegy.
2013. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!