Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ebben kb mennyi a kalória...

Jeverezi kérdése:

Ebben kb mennyi a kalória amit ma megettem?

Figyelt kérdés

Ma reggel megettem egy zsíros joghurtot, délelőtt két szelet pizzát (pizza kinges), aztán három doboz sört, vettem három kiflit és két zsemlét délben meg 20 deka párizsit azt is megettem, otthon főztem ilyen zacskós tészta kaját (arra 640 kalória volt írva azt is megettem), ettem még három doboz joghurtot, fél tábla fehér csokit, két tál rizses csirkemellet, és kb fél liter zsírszegény tejet sok cukorral.


Ez sok kaja? Hány kalória lehet?



2017. jún. 13. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:

3000 kalória kb.. de lehet még több is

Igen sok bármilyen nemű is vagy ..

2017. jún. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rohadt 3000 kalória mitől sok? Nem akarok anorexiás lenni ezért eszek rengeteget
2017. jún. 13. 23:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Azta!Ez eléggé sok, hacsak nem vagy bányász, vagy favágó.Én 98kg/férfi vagyok, de már az első sortól jól laktam. Ez legalább 4000kcal.Nőknek 2000-2500, férfiaknak 3000-3200 elég egy napra.
2017. jún. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egyetemista vagyok és pasi!
2017. jún. 13. 23:46
 5/6 A kérdező kommentje:

Rengeteget tudok egyszerre enni. Fél kiló spagettit kifőzök meg kb fél kiló szósszal megeszem egy ebédre.


Vagy volt már olyan éjszaka éhes lettem és megettem a nagy milka táblát 300 grammos csokit, meg egy csomag mercit

2017. jún. 13. 23:48
 6/6 anonim válasza:
53%
Szemetet eszel, persze, hogy mindig ehetnéked van. Nem a kalória a kiakasztó, hanem maguk az ételek.
2017. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!