Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma is meg tegnap is megettem...

Ma is meg tegnap is megettem legalább 3-4000 kalóriát. Holnap mit csináljak? Hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés

Eszem úgy, hogy megeszem a napi kalóriaigényemet, plusz megyek edzeni (Spinning) és az ott elégetett kalóriákat nem számítom bele a napi kajálásomba? Alapvetően nem szeretnék fogyni, de lehet hogy ezek után már kell majd.

17/l

166cm/52kg (ennyi kg voltam a zabálások előtt)

Egyébként életmódot váltottam, napi 1500-2000 kalóriát eszem, attól függ hogy edzem-e aznap. Fogalmam sincsen mi üthetett belém ma meg tegnap. Most van is bűntudatom rendesen.😞



2017. márc. 28. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
en azt mondom belefer!! nem hiszem hogy feljott 0,2kg-nal tobb,az meg hamar lemegy:D Folytasd csak a 2000kcalt minden oki lesz
2017. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy igazad lesz és nem fogok hízni. Azt hogy pufibb lett az arcom és van egy kis tokám csak bemesélem magamnak? Vagy ez lehetséges?
2017. márc. 28. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Jajj persze h bemeseled:Dd velrm volt olyan hogy ettem 6almat es "nagyobb lett a combom" aztan fenét!Nyuguu
2017. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most megnyugtattál.☺ Meddig mutathat többet a mérleg? Vagy ne is mérjem magam egy darabig mert csak elborzaszt?
2017. márc. 28. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
1-2 nap nem számít. Elég sokáig kellene ahhoz így kajálnod, hogy igazán meglátsszon, akár a mérlegen, akár a testeden. Én nem éheztetném magam másnap sem, csak térj vissza a normál kajálásodra.
2017. márc. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!