Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Feladjam? Te mit tennél a...

Feladjam? Te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
Elhúzódó betegségben szenvedek 7 hónapja. Nem halálos, de nincs rá gyógymód. Jó eséllyel meggyógyulok, de csak 4-6, vagy 8 hónap múlva. Szinte csak feküdni tudok, fájdalmaim is vannak. Testileg-lelkileg kimerültem. A szeretteim ápolnak, de nagyon szenvedek. Valódi megváltás lenne a halál, de még küzdök.Köszönöm!41/F

2017. jún. 15. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy
2017. jún. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan kilátástalan helyzet, amiért érdemes lenne feladni, hiszen te mondod, hogy 8 hónapon belül jó eséllyel meggyógyulsz.
2017. jún. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy gyógyulsz meg jó eséllyel ha nincs rá gyógymód?
2017. jún. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Őszintén En a helyedben ugyanezen dilemmáznék, de mivel nem vagyok abban azt tanácsolom tarts ki.
2017. jún. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem adnám fel,milyen betegség ez ? Koncentrálnék hogy minél előbb jobban legyek,önismereti könyveket,stb. olvasnék.
2017. jún. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tisztább lenne a kép, ha megírnád, milyen betegséged van.

A szeretteid ápolnak, szeretnek. 41 évesen ne a halál legyen a célod, főleg, mivel jó eséllyel meggyógyulsz.

Fájdalmat lehet és kell is csillapítani. Ne hagyd el magad, hiszen számítanak rád. Gyógyulást neked!

2017. jún. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyugtatóktól sérült az idegrendszerem. Nem maradandó, regenerálódik belőle a szervezet, de addig pokoli kínokkal jár. Egyes tüneteket, fájdalmakat lehet csillapítani gyógyszerekkel, de összességében nincs rá gyógymód, terápia, vagy gyógyszer.Az átlag gyógyulás belőle 6-18 hónap. Van, akinek kevesebb, van, akinek több.Az a neve, hogy elhúzódó nyugtató elvonás utáni szindróma. Nagyon rossz közérzettel, izomfájdalmakkal, durva szédüléssel jár. Olyan sz&r, hogy vallatni lehet vele.
2017. jún. 16. 00:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom mennyi nyugtatót szedtél előtte, de ha fokozatosan teszed le - ami szintén lenne vagy fél év - az közel sem ennyire durva.
2017. jún. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem szedtem nagyon sokat, de hirtelen tettem le 7 hónappal ezelőtt. Csökkentve kellett volna, de már nem fogom visszavenni.
2017. jún. 17. 11:25
 10/10 Spinyhért András válasza:

A tudatmódosítók használata és adagolása orvosi rendelvény alapján történik.

A felülvizsgálatok alapján a gyógyszerelés változhat (a drog cseréje, növelése, csökkentése).

Az önkényes változtatás ilyen tüneteket okozhat.


Én ellenzem a kemikáliák használatát a gyógyászatban.

A helyzeted azonban rontja az életminőségedet.


Javaslom, mihamarabb keress fel egy pszichiátert, és fogadd el a javaslatát!

A környezeted szeretetet ad, becsüld meg, és gyógyulj!


Kívánom a legjobbakat Neked!

2017. jún. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!