Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normalis a reggeli lágy/pépes...

Normalis a reggeli lágy/pépes széklet?

Figyelt kérdés

2 éve biztosan ilyen a reggeli székletem (azelottre nem emlekszem), rohadtul nem foglalmoztam vele, de most poen szinten felmerulr a tarsagunkban es a tobbiek mondtak, hogy nekik reggel is normal allagu.

En alatalaban ketszer megyek reggel (mert nincs turelmem ott tornolni 10 percig ezert inkabb 2x megyek mint egyyzer tobb idore) es a szeklet vege mindig lágy, pepes, de nem vizes. Az eleje normalis. Kell ezzel orvoshoz ferdulnom, tenyleg nem normalis dolog vagy a siman belefer az ilyen?


2017. jún. 15. 23:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsanat a sok elirasert, uj a telefonom es nagyom szokatlan meg...
2017. jún. 15. 23:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanilyen volt. Voltam háziorvosnál, belgyógyásznál, azt mondja hogy ha ez csak reggel van, és nem egy nap min 6szor, nem baj. Elhittem neki, magátol rendbejött egy idő után
2017. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy lágy, szerencsétlen erőlködik, hogy produkáljon valamit, mivel te is azok közé tartozol, akik úgy gondolják, hogy muszáááj reggel elmenni, mert ütött az óra. Van inger,vagy nincs, az nem számít, majd csak jön valami. Ráadásul duplázva...
2017. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jajj de jó hoyg igy ismeresz. én nem gondolom, hoyg reggel kell mennem :D akkor megyek mikor kell, viszont amint felkelek nekem rögtön ingerem van arra hogy wcézzek :D ha nicns akkor nem megyek, de általában mindig van. de örülök, hoyg akkora haverok vagyunk hoyg igy ismered a székelési szokásaim:D
2017. júl. 5. 22:15
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen, mert az nem valódi inger, hanem a megszokás, a napi rutin váltja ki. Ettől még nem biztos, hogy anyag is "van mögötte".
2017. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát de én ezt nem direkt találtam ki, nem direkt szoktattam rá magam. szerintem gyerekkorom óta így van. nem fogom tartogatni emiatt reggel, ha kell :)
2017. júl. 6. 18:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Régi kérdés, de kiderült mitől volt ez neked? Ugyanígy vagyok napi egyszer megyek, de az lágy

2020. aug. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem az omega3, E vitamin, magnézium és a b komplex szinte 1 nap alatt megoldották az ilyen jellegű, 4 hónapja tartó problémámat. De határozottan az omega 3 E vitaminnal segített a legtöbbet.
2022. okt. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!