Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Volt-e valakinek órákig tartó...

Volt-e valakinek órákig tartó reggeli rosszulléte úgy, hogy nem volt terhes?

Figyelt kérdés

Tünetek: reggelit követően szédelgés, hányinger, rettenetes gyengeség, szemkáprázás, hasi diszkomfort érzet, lábfájás, időnkénti ájulás érzettel. Időnként olyan érzéssel, mintha teljes ködösség lenne a fejemben. Ha székletem is van, csak tovább romlik a helyzet. Ebéd után eddig mindig helyre állt a világ, de az utóbbi két hétben gyakorlatilag szinte egész nap tart ez az állapot!

Hasonló tapasztalata valakinek? Ötlete, merre induljak el? Dokik csak széttárják a kezüket. Hál' isten odáig már eljutottunk, hogy nem pánikbetegségem van, mert sokáig pszichésnek gondolták.

Mindenkinek megköszönöm, ha bármi hasznosat tud mondani számomra!



2013. febr. 24. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg az első munkahelyemen dolgoztam minden reggel ez volt. Lehet lelki oka is. Biztosan neked is változtatnod kéne.
2013. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy ez még GYES alatt kezdődött, és se nem rontott, se nem javított rajta az, hogy visszamentem dolgozni. Emelett egy éve pszichiáterhez is rendszeresen járok, hogy hátha kikezel belőle, de csak oda jutunk mindig, hogy nincs olyan megoldandó problémám, ami ezt kiválthatná. És még a munkámat is szeretem...

Neked hogy múlt el? váltottál és szép lassan leépült?

2013. febr. 24. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Van most hasi vírusjárvány, ami hosszadalmas. Nekem 3 hétig tartott. Nálam is felmerült, hogy esetleg ideg alapon van, de kaptam rá antibiotikumot 2 levéllel és attól múlt el.
2013. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szia! nekem is ez van, most is, mondjuk az életem nagyon stresszes, és vannak lelki problémáim is. ezen kívül sokszor túleszem magam és tejérzékeny vagyok. mindez a szülés óta kezdődött.
2013. márc. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Jobban vagy azóta?
2013. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Nekem is szülés után kezdődött, bár a reggeli émelygés már évek óta megvolt, de nem igazán tudták megmondani az okát. 10 hónapos volt a babám, amikor egy nőgyógyászati műtéten kellett átesnem, sajnos ez tovább fokozta a tüneteket. Konkrétan minden felerősödött, sőt a tünetek egy része csak ezután jött elő.

Azt megfigyeltem, hogy mikor antibiotikumot szedek, akkor mindig kicsit jobb a helyzet. Sajnos jó sokat kell szednem, mert a sok vizsgálat alatt annyi azért kiderült, hogy krónikus lyme kórom van és most erre is kapom a kezelést. Persze ennek is megvoltak a maga tünetei, de a doktornő szerint ezeket a reggeli rosszulléteket ez nem magyarázza.

Neked milyen tüneteid vannak? Mennyi ideig állnak fenn, hogy múlnak el?

Nem tudom milyen vizsgálatokon vagy túl, én az elmúlt években elég sok mindenen. Az én életem sem unalmas, de nagyon ügyelek, hogy megfelelően kezeljem a stresszt, és hát ugye pszichés betegség nem az antibigyóra reagál. Ebben több pszichiáter is megerősített.

De küzdök, mert hiszem, hogy mindennek van oka, és ha megtaláltam, akkor fel lehet állni belőle!

2013. márc. 5. 11:12
 7/7 A kérdező kommentje:

És ami lemaradt:

A szülés után derült ki, hogy tejcukor, búza, kukorica, mandula, tojás és még kb. 20 féle anyagra érzékeny vagyok. Előtte csak a búzáról tudtam, de azt nem is ettem és nem is voltak panaszaim. Tejterméket viszont kilószám, és soha nem okozott gondott. A szülés után meg 158-as laktózmérést produkáltam (20-ig normális). Én azért kiváncsi lennék az összefüggésekre!

Szép napot!

2013. márc. 5. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!