Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi miatt stresszelhetek, és...

Bokodi Márk kérdése:

Mi miatt stresszelhetek, és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Sajnos már egy ideje felmerült ez a probléma, és nem tudom mit tehetek ellene, és mondhatni eléggé kellemetlen. A héten egy ismerősömnél aludtam (lány), és még arra is rászánta magát hogy főzzön (nem szokása), viszont sajnálatos módon, a gyomrom úgy dönt, hogy vagy az idegesség miatt, vagy stressz miatt (fogalmam sincs melyik lehet jelen esetben), nem akarja befogadni az ételt, mert pár falat után rosszul érzem magam, és nem tudok letolni egy falatot sem a torkomon, vagy éppen szörnyen lassan. (a további kérdések elkerülése végett tetszik a lány, és valószínűleg az is közrejátszik). Az ilyesmi már olyannyira zavaró hogy gondoltam megkérdezlek titeket, mert meglehetősen szánalmasan érzem magam miatta, és szeretnék tenni ellene, a probléma csak az, hogy nem tudom hogyan. Aki tudna valami javaslatot mondani azt nagyon megköszönném :) (kérlek nagyon ne szóljatok le :d)

2017. jún. 17. 14:56
 1/2 anonim válasza:
Nem írtad, hogy melyik korosztályhoz tartozol......de a kérdésed alapján kamasz lehetsz. Ez esetedben a reakciód teljesen normális! Az effajta szorongás ellen nem tudsz és nem is kell tenned semmit! Ez természetes velejárója a kamaszkornak! Izgulsz, ideges vagy,hisz egy számodra szimpatikus - ha úgy tetszik, vonzó - kiscsaj van a közeledben. Ez a szorongás és ezzel együtt az a "hülye" érzés a gyomrodban is el fog múlni, ha már szerzel egy kis rutint a lányokkal való randizásban!
2017. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát sajnos 21. életévemet töltöm idén, és ezért tartom a dolgot szánalmasnak.
2017. jún. 17. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!