Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fiatal ember létemre sok...

Fiatal ember létemre sok betegségem van. Belefáradtam abba, hogy a normális élet helyett a gyógyszerekre, diétára, satöbbire kell figyelnem. Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Hangsúlyozom, hogy élni akarok! Műtétileg eltávolított egyik vese, lép, emiatt magas vérnyomás, köszvény, stb.

Egy jó szónak is nagyon örülnék. Köszönöm!



2017. jún. 8. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne igy álj hozzá .

Van pár betegséged na és itt vagy élsz élni akarsz a gyógyszerek meg kellenek sajnos de más is beteg.ez van el kell fogadni ne legyél bele fáradva tegyél meg mindent hogy jobban érezd magad.😆

2017. jún. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudom, nem vigasztal, de örülj, hogy csak ennyi..ezzel azért még majdnem teljes életet lehet élni.
2017. jún. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Téged szeretnek kérdező.
2017. jún. 10. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg pozitívan állni hozzá .

Én cukorbeteg vagyok , de én lazán és pozitívan fogom fel . Az élet akkora terhet ad amit el bírsz.

Eleimte én is csak a negatív oldalát láttam a betegségemnek , de egyik példa képem azt mondta hogy " nem szabad fel adni sohase "

2017. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!