Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Futás közben mintha elveszítet...

Futás közben mintha elveszítettem volna a realitással a kapcsolatot. Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

Idén márciusban találtam magamnak egy új hobbit a futást. Nagyon jól érzem magam amikor futhatok, egyik nagy célom a 10 km elérése volt, amit május elejére el is értem. Ma elmentem futni, éreztem hogy a testem stresszel, az agyam próbálna kikapcsolni, de nem ment neki. Ez azért is volt fura, mert futás közben mindig nagyon jól ki tudok kapcsolni, vagy éppen segít az ötletelésben is. Most ez, ahogy mondtam nem így történt. Nem akartam sokat futni, de úgy éreztem, hogy nem állhatok meg és szellemileg egyre rosszabb lett. Olyan volt mintha megbolondultam volna közben, mintha nem a saját gondolataim lebegtek volna előttem. Legszívesebben ordítottam volna, de csak futottam tovább. Amikor egy autós rám dudált akkor is, tőlem nem megszokott módon, elég agresszívan utánakiabáltam káromkodva.

Május elején volt egy elég durva szerelmi visszautasításom, ezen már úgy érzem rég túltettem magam és idén érettségiztem ( a szóbeli még hátra van, de az írásbelikre nem lehet panaszom teljesítmény terén). Mostanra viszonylag lenyugodtam és olyan érzés mintha ez az egész meg sem történt volna. Nem tudom mi bajom lehet.



2017. jún. 18. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézz utána ennek: Deralizáció!
2017. jún. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!