Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnak is volt már ilyen...

Másnak is volt már ilyen problémája? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban elég kimerült vagyok, sokat tudnék aludni, de mindig van valami, ami miatt vagy sokáig kell ébren lennem, vagy korán felkelni, így nem tudom rendesen kipihenni magam. Egyetemre járok, ez elég sok energiámat kiveszi, és rengeteget stresszelek (először a zh-k miatt, most meg a vizsgaidőszak). Néha szédelgek kicsit, de nem forgó jellegű, hanem inkább olyan pillanatnyi bizonytalanság-érzet, ami mindig megijeszt. Ilyenkor nem fáj a fejem, hányingerem sincs, nem zúg a fülem, stb. Főleg akkor van ez, ha nagyon kimerülök, vagy ha sokat nézem a számítógép képernyőjét, ha onnan tanulok. Néha este is van ez a izonytalanság-érzet, de ha felveszem a szemüvegem, az kicsit javít rajta.

Sportolni nincs igazán időm, bár néha pilatesezek, és akkor jobban érzem magam. Elég egyhangúan, nem túl egészségesen eszek, főleg suliidőben. Napi kb. 1 liter folyadékot iszom, és majdnem minden nap egy bögre főzött tejeskávét.

Szedek panoprazol gyomorsav csökkentőt, és tudommal az felszóvódási problémákat okoz.


A kimerültségtől lehet a szédülés? Vitaminhiány, vérszegénység, ami a savlekötőtől alakulhatott ki?


Van már beutalóm vérvételre, egy-két héten belül eljutok oda is, de addig kéne valami támpont.


Köszönöm a segítséget!

20/L



2017. jún. 22. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdekes,ugyanez a gondom :) Ugyanazok az apró ájulásérzetek,amik 1 másodpercesek,szemüveges vagyok én is,nekem munka közben jön akkor ha a monitort nézem,egy helyben állok,nincs rajtam akkor szemüveg.És baromi fáradt tudok lenni.Én elkezdtem vitamint szedni pár napja : magnézium- B vitaminok-C-vitamin-vas,várok hátha javul,de szeretnék én is vérvételre menni.Írd meg majd hogy milyen lett az eredményed.
2017. jún. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is szedek C és D vitamint, de ezen kívül mást nem, bár lehet inkább multivitamint kéne beszerezni.


Vigasz vagy sem, sajnálom, hogy Neked is ez a bajod, de megnyugtat, hogy nem vagyok vele egyedül. :)

2017. jún. 22. 12:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetseges,hogy vashianyod van.
2017. jún. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!