Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincsenek gondolataim, másnak...

Nincsenek gondolataim, másnak is van ilyen problémája?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ülök, és semmi nem jár a fejemben. Én valamilyen agykárosodásra tippelek. Most gondolom majd jönnek a kérdések, hogy akkor ezt a kérdést hogy sikerült kiírni, de tényleg üres a fejem. Butának nem mondanám magam, elég komoly munkát végzek, de ez a problémám leginkább társaságban szokott zavaró lenni. Ott ülök egy társaságban, és semmi nem jut eszembe, nem tudok mit mondani. Szerintetek ez mi lehet? Most pl ülök a gép előtt, de semmi nem jár a fejemben (Ezeken a mondatokon kívűl).

2016. aug. 27. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Antiszoc
2016. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én évekig kerestem valami hobbit vagy érdeklődést a munkámon kívül, de azon kívül, hogy kifekszem a napra egy nyugágyon, vagy bejárom a környező hegyeket tök egyedül, semmi más nem érdekel. Ez így jó. Azért dolgozom most, hogy ez megvalósuljon és állandósuljon.
2016. aug. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
jó neked én este nem tok aludni mert 100 dolog jár a fejemben
2016. aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen problémám, de mára több ezer gondolatom van és alvásnehézséget is okoz.
2016. aug. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Többnyire nekem sincs, de örülök neki, mert amikor van akkor általában rossz dolgokra gondolok, vagy a végén azt hozom ki belőle. Sokkal jobb ilyen zombinak lenni így legalább nem leszek szomorú és rosszkedvű. Amikor beszélnek hozzám, akkor kicsit kellemetlen mert nehezen fogom fel, hogy mit mondanak, meg nem tudok rá reagálni.
2016. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mimo31 válasza:
Nekem is ez a baj.
2023. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mimo31 válasza:
Kérlek segíts!!! Neked megoldódott ez??? Most én szenvedek ettől!!!!
2023. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!