Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy álljak neki szalag...

Hogy álljak neki szalag mellett dolgozni majd 40kg felesleggel?

Figyelt kérdés

Kicsit összetett a kérdésem, és igazából ezért nem tudom, hogy jó témakörbe írtam-e. Van egy felsőfokú okj-s végzettségem, és ebben a munkakörben 5-10 éves szakmai tapasztalat hiányába nem vesznek fel. Más lehetőségem sajnos nincsen csak gyárba menni, vagy raktárba. Hiába beszélek 2 nyelvet, ott is a tapasztalat miatt nem alkalmaznak. Jelenleg elkezdtem az egyetemet, de most halasztani szeretnék,hogy tapasztalatot gyűjtsek. Úgy vagyok vele, hogy majd idővel feljebb tudok lépni a "ranglétrán". De ahhoz lentről kell kezdeni. És itt jön az igazi bajom. 8-10-12 órázni, nem kellemes és ennyi ideig nem bírok állni. Pályakezdő révén edzettségi szintem (igen ilyen értelemben is) O. Nagyon félek ettől a dologtól már, néha szorongok is. Félek, hogy semmirekellő maradok. Mit tanácsoltok?

L


2017. jún. 22. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne félj, majd belejössz. Eleinte persze nagyon fáradt leszel.

És igyekezz lassan csökkenteni a súlyodat, az egészséged érdekében.

2017. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rajtam is van felesleg,soha nem álltam előtte ennyit,nagyon fáradt voltam eleinte,de belejöttem.Van egy manusz,elég kövér,jó nagy hasa van,de még ő is meg tudja csinálni.Akarni kell,és nem árt ha látják rajtad hogy szeretnéd csinálni,még ha nem is megy olyan jól.
2017. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ülj le. Vannak ilyen magas székek is.
2017. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szenes43 ***** válasza:
Az egyetemet szorgalmazd mert ha leállsz a szalag mellé akkor ott is maradsz. Tapasztalatot gyűjthetsz annyit hogy el sem bírod cipelni hiszen mire te nyugdíjas leszel melózol vagy 45 évet. 8-10-12 órát állni a szalag mellett 50 kilósan vagy mázsásan és 4 csavart becsavarni nem nagy élmény, egy csimpánz is képes némi banán reményében.
2017. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább tanulj, ott nem számít a tested mérete. Irodában meg csak ülni kell, ott növesztheted a popód ;P. Nem is értem, hogy miért nem mész inkább oda, ha van 2 nyelvvizsgád.

Amúgy én imádom a duci lányokat, ha van kedved hozzá, szívesen ismerkednék. Dobj egy privit.

25/F

2017. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!