Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sok diplomás embert ismertek,...

Sok diplomás embert ismertek, aki gyárban dolgozik a szalag mellett, betanított munkásként?

Figyelt kérdés
Milyen szakot végeztek?
2016. nov. 27. 12:23
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
És nem diákmunkára vagy ideiglenes melóra gondoltam, hanem aki hosszú ideig nem talált mást és ide kényszerült.
2016. nov. 27. 12:24
 2/48 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem ismerek gyári munkásokat.
2016. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
84%
Én jogot végeztem és úgy tűnik, hogy vagy gyárban fogok dologzni vagy prostituáltként.
2016. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
52%
Egyet sem ismerek. Amúgy szalagos munkát kínáló gyárat sem nagyon tudok mondani 20 kilométeres körzetben.
2016. nov. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim válasza:
82%

Attól félsz, hogy ilyen sorsra jutsz...? Milyen diplomád van?


A kérdés sajnos jogos. Én ismerek munkanélküli mérnököt és rendszergazdát is. A fontos, hogy legyen referenciád, munkahelyi tapasztalataid, nyelvismereted és kapcsolataid. Főként azok. Csak ennyi...

2016. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

Igen, úgy tűnik én is oda fogok jutni 16 évnyi tanulás után.


"A fontos, hogy legyen referenciád, munkahelyi tapasztalataid, nyelvismereted és kapcsolataid"


Ja igen..ez az ami sajnos nincs..

2016. nov. 27. 12:53
 7/48 anonim ***** válasza:
86%
Egyet sem. Akiket ismerek, azok a szakmájukban dolgoznak.
2016. nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
93%
Sori melónak hívják inkább nem szalagnak, szalag meló régen mondjuk az uborka válogatás ami tényleg azon ment végig vagy a hús darabolása az olyan üzemben. De értjük mit kérdezel. Igen rengeteg van, de sokan nem kitartóak és nem ugródeszkának akarják, hanem ott is maradnak. Szerintem sok ember ott rontja el, hogy korán vállal gyereket, és nincs esélye sem, hogy megvárja hogy jobb lehetőség jöjjön, mert a gyereknek enni kell, meg ha hitel van, azt is fizetni kell... Saját maguknak ásnak csapdát a fiatalok.....
2016. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
És mennyire kibírhatatlan az ilyen munka? Nem a fizetés szempontjából, hanem munkaidő, stressz, munkatársak, körülmények, főnökök stb..sokat cseszegetnek, ugráltatnak, semmibe vesznek?
2016. nov. 27. 13:05
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát most hallod... én vagyok a nyolcas. Tudod te mennyi fajta gyár van csak ebben az országban? hány fajta szegmens? élelmiszeripar, autóipar, összeszerelő gyárak sokasága. És azokon belül is több fajta ember és vezető. Ilyen helyeken azt tapasztaltam, hogy a senkiházi ugyanazt csináló mint te, viszont már mondjuk két éve ott güríző emberke azt hiszi a fejedre szarhat és csicskáztathat, közben meg még volt, hogy a nyolc osztálya sem volt meg.... nah én ezért nem mennék vissza sima melósként, nameg nem ezért tanultam az száz. Kisebbségi komplexusos többgyerekes köcsögöknek tartani a pofám, hogy belevághasssanak, mert nekik szar az élet? Menjenek a pi csába az olyanok. Ne menj ilyen helyre. Ennyi.
2016. nov. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!