Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok mindig fáradt?

Mitől vagyok mindig fáradt?

Figyelt kérdés

Eddig is sokszor voltam fáradt napközben de betudtam a sulinak. Most hogy ott a szünet hiába alszom 9-10 órát mégis egész nap álmos és nyomott vagyok van amikor napközben is lefekszem aludni. Emellett már kétszer volt olyan hogy edzés közben is erőtlen voltam folyamatosan asitottam aztán egyszer csak ájulás közeli érzésem volt úgyhogy muszáj voltam abba hagyni mert egyszerűen nem tudtam folytatni. A hangulatom is ingadozik mostanában sokszor vagyok kedvtelen es meg ahhoz sincs kedvem ami eddig örömet okozott az egyik pillanatban bldog vagyok 15 perccel később meg már sirhatnékom van.

Mitől lehet ez?

16L



2017. jún. 25. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom de az utóbbi 1-2 hónapban nálam is ez van! Esetleg szedj vitaminokat, mozogj, igyál sok folyadékot! Hátha jobb lesz.
2017. jún. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2017. jún. 26. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Carrymanus válasza:
az éléstől
2017. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!