Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Miért van az hogy reggel allig bírok fölkelni. Egész nap kómás, fáradt vagyok. Este meg nem tudok aludni?

2017. jún. 13. 10:50  Privát üzenet  

A válasz

Nekem is ez van. Nézz utána a mellékvese kimerültségnek!

Nem biztos, hogy az, de egy lehetséges ok.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. jún. 13. 10:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Este 11fele szoktam aludni es reggel 6kor kelni Sosem kelek frissen mindig iszonyu faradt vagyok Miert?
Reggel magneziumot vettem be Alig volt atvagyam Utana multivitamint De elotte furi volt a hasam Este a frankrufti leves utan hasmenesem lett Du ota faztam lazam volt Nem a...
Tegnap reggel egy mg ot vettem be du multivitamint estere belazasodtam akkor fajdalomcsillapitot Nem a sok vitamintol lehettem lazas?
Depressziosok nektek ha reggel nincs kedvetek fölkelni és csak huz az ágy nem akartok belöle kikelni ilyenkor mit tesztek?
Nem tudok fölkelni reggel, mit tegyek?
A porckorongsérv tud olyat, hogy napközben bejáratódik, reggel viszont segítség nélkül nemigen tudok fölkelni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!