Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bedugult a fülem! Házilag...

Bedugult a fülem! Házilag lehet vele valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos zsírdugó van a fülemben. Belecsepegtettem, mert azt hittem, az orrfújástól van, de csak jobban bedugult. Utána samponosflakonból nyomattam bele egy kis meleg vizet, amitől kidugult, de ki nem jött semmi. Az viszont egyértelművé vált, hogy dugó van benne.

Házilag tehetek valamit? Jó rá esetleg a fülgyertya, vagy az Audi spré?

Vagy inkább menjek el egy fül-orr-gégészhez?


(Sajnos fülpiszkálót használtam, azzal nyomhattam be teljesen a zsírt - nem teszem többet, ezt megtanultam).


Köszi a válaszokat!



2017. jún. 28. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Fül-orr-gégészhez menj, ha nagyon sokat próbálkozol mindenféle házi megoldásokkal, nagyobb bajt csinálhatsz magadnak.

Én is nemrég voltam hasonló problémával, mondta a doktornő, hogy egyes emberek valamiért hajlamosak erre, időnként el kell menni kimosatni és kész.

2017. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm! Akkor kérek egy időpontot.
2017. jún. 28. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!