Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » .14 éves lány vagyok, és a...

LuckyBobo kérdése:

.14 éves lány vagyok, és a tobbiekhez nagyon vekony, gebe.42 kilo,159 cm. Csúfolnak is, ami zavar. Megfogadtam hogy hizok! Hogyan tegyem? Valami tipp?

Figyelt kérdés
az olyanokat, mint például "még fejlődő szervezetben vagy!", "ne akarj megváltozni, hisz saját magadnak kell megfelelned" hanyagoljuk, ezen már túl vagyok!

2017. jún. 29. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj rendszert vinni az étkezésekbe. Legyen reggeli, ebéd, vacsora, meg közte valami gyümölcs.
2017. jún. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

163 cm, 43 kg voltam. És ekkor éreztem magam a legjobban testsúly téren. Bár nekem is mondták, hogy sovány vagyok, és most, hogy jobb, hogy híztam, de sokkal szívesebben lennék újra annyi. Most 50 kg vagyok. Akkor még örültem, hogy bármennyit eszek, nem hízok, vékony vagyok (nem voltam egészségtelenül vékony). Ezért azt javaslom, hogy örülj, amíg nem az ellentéte vagy.

De hogy a kérdésre válaszoljak, egyél sok zsíros kaját, ne mozogj semmit, tuti hízás. Bár ha nem zsíros akarsz lenni, hanem izmos, akkor sportolj.

2017. jún. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sportolj s úgy növeld a súllyod.
2017. jún. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, megfogadom! :)
2017. jún. 29. 06:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Valamennyire igaz a fejlődő duma, az elmúlt pár évben gondolom sokat nőttél, gyorsan megnyúltál és nem tudsz olyan iramban hízni hogy tartsa az arányaid, unokatesóm is normális alkatú kisfiú volt aztán beütött a pubertás, pár év alatt lassan 200cm és úgy fest mint akit elfúj az első szellő

Egyélsokat, élvezd ki hogy megteheted még, persze ne csak csokit és chipset, a tápanyag bevitelre is figyelni kell

2017. jún. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Carrymanus válasza:
7%
egyél és ne sportolj.
2017. jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En is annyi voltam, de volt olyan idoszakom is, hogy lefogytam 40-re. Altalaban nem volt etvagyam es hiaba probaltam enni, mert nem ment, vagy ha ettem, akkor a szervezetem nem hasznositotta. Egyszer vesefajas miatt termeszetgyogyaszhoz mentem es kiderult, h gyerekloromban az antibiotikumokkal tonkretettek a belfloramat, es a vesemet. Epe- es vesetisztito teakkal sikerult helyrejonnom es feltornaztam magam 59 kilora, de nagyon lassan, azt hiszem 2 evbe telt. Ma probiotikumokat is szedek es tornazok, 40 evesen 48 kg vagyok. Szeretnek meg hizni 2 kg-t, de mivel kenyeret nem eszem, nehezen megy. Naponta tobbszor etkezz, de ne kenyszeresen, mert annak semmi ertelme. Lassan sikerulni fog. Ha noncs etvagyad, tornazz, mozogj es megjon az etvagy is a mozgassal. En 40 kilosan gyenge es lusta is voltam, igy etvagyam sem volt. Ma mar kemenyen edzek es etvagyam is van.
2017. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 15 éves vagyok 45 kiló, sokan mondják rám h milyen vékony vagyok. 159 cm vagyok én is. Ne tudd meg mennyi barátnőm szeretne 40-45 kiló lenni pedig 50-522 kilósok. Annyit tudok mondani h fogadd el a tested úgy ahogy van, ha idősebb leszel vissza fogod sírni h most ennyi kiló vagy. Hidd el ilyen 20 év körül lehet a legjobban hízni meg fogyni :)
2017. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!