Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen érzés hányni?

Milyen érzés hányni?

Figyelt kérdés
Nem a részegség miatt,hanem amikor beteg az ember?

2017. júl. 5. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Változó. Valamikor kifejezetten jól esik, a feszítő érzés megszűnik. De volt olyan is, hogy a világomat nem tudtam, annyira rosszul voltam tőle. A torkom fájt például.
2017. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező: Őszintén szólva: A világon a lehető legrosszabb érzés amit át él az ember. Sajnos velem gyakran előfordult de nagyon szörnyű volt.

Volt mikor sajnos , hogy éjjel történt és egészen reggelig vagy egészen estig egyfolytában kellett hánynom sajnos.

Lány vagy kérdező ?

2017. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem,fiú vagyok,csak érdekelt,mert már nagyon régen hánytam és nem tudom már milyen.
2017. júl. 5. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, hogy ki hogy éli meg, és kinek mennyire rossz érzés, valaki jobban megszenved vele, valakinek kifejezetten megkönnyebbülés, és ,,jól esik", ahogy azt írták is.-Én ez utóbbi vagyok, betegség miatt szinte mindig nagy megkönnyebbülés, előtte rossz inkább nagyon, amikor fáj a gyomrom és feszít, meg minden bajom van, akkor és utána már jó, és utána általában egyből jól is vagyok, max. pici gyengeséget érzek. Mikor részegség miatt történik a dolog akkor nekem kevésbé ,,kellemes" érzés, általában nagyon megfájdul tőle a torkom, mert a sok piátol rengeteg lesz a gyomorsav.
2017. júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En ha hanyok akkor vagy savat vagy nagyon nagy reszben savat plusz etelt melle. Kozbe es utana nehany percig szornyu mert a sav megmarja a nyelocsovet de sokkal felszabadultabb erzes meg a maras utan is mint ha nrm hanytam volna. Mikor kaja is jon a savval akkkor az rossz erzes az olyan feszito de ha csak simsn sav az olyan semmilyen meg se erzem.
2017. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom hogy már nagyon régi a kérdés, de én tegnap előtt tapasztaltam, most még friss az "élmény", úgyhogy megpróbálom leírni részletesen. Fokozatosan erősödő fejfájás, mindig egyre rosszabb és a vége felé már elviselhetetlen. Ez nagyon sokáig tart, de lehet hogy csak nekem tűnt hosszúnak ez az idő, mivel addig szenvedtem. Egyszer csak kicsit megszűnik ez a nagyon erős fejfájás és fokozatosan egyre több nyál termelődik a számban, ha lenyelem akkor mégtöbb és egyre gyorsabban. Egyszer csak nagy nyomást érzek és jön a hányás, általában egymás után többször, pár másodperc telik el kettő között. Maga a hányás egyáltalán nem rossz érzés, sőt kifejezetten jó, mert megszabadulsz attól amitől meg kell és utána sokkal jobban leszel. Ez a folyamat általában többször megismétlődik, ugyanígy kezdődik előről minden hányás előtt, csak a többi között már kevesebb idő telik el, az első hányás előtti szenvedés a leghosszabb.
2020. jan. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!