Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen érzés részegen hányni?

Milyen érzés részegen hányni?

Figyelt kérdés
Már voltam rèszeg de annyira sose mertem berugni, hogy hánnyak is de ki akarom próbálni. Rosszabb mint betegség miatt hányni vagy annyira részeg vagy, hogy alig érzed?
2013. febr. 8. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

nem rosszabb inkább megkönnyebülés,mert előtte már nagyon rosszul vagy amit ne akarj átélni.

Amúgy is undorító ha valaki már ennyire részeg,nem tudsz már magadról.

21 évesen 2x kerültem ilyen állapotba,egyszer tinédzser fejjel,egyszer meg keverés miatt.

Nem jó érzés hidd el.

2013. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Maga a hányás az nagy megkönnyebbülés, de az előtte lévő rész tényleg nagyon rossz. Nekem csak annyi a problémám, hogy hamarabb hányok, mint, hogy elveszítsem a fejem.
2013. febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát én nemszoktam inni..csak múltkor amikor először ittam,akkor pár pohár fröccs után szarul lettem..utána 10perc múlva már jobban lettem,és nem is ittam utána..pedig még annyira sem ártott meg,hogy jókedvem legyen..csak éppenhogy..
2013. febr. 8. 19:03
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
sz*r
2013. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Könnyebbülés. Előtte nagyon rossz, de amikor minden kijön, akkor már legalább tudsz is magadról, hogy hol vagy meg minden. Egyszer próbáld ki, de ne csinálj belőle rendszert!
2013. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ, milyen hányás.

Én egyszer romlott unikumot, vagy a másolatát kaptam, utána egyfolytában hánytam, végén már epét. Mindenem egybefolyt.

Pedig nem voltam olyan részeg.

2013. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Joshy Ca$h ***** válasza:
69%
Kilehet bírni, utána jobban leszel mert az alkohol egy része távozik a szervezetedből. Ha kemény vagy iszol tovább ha nem mehetsz haza igyál sok vizet meg egyél valamit. A hányással akkor van bajom ha már epéset hányok, az kegyetlen!
2013. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Az attól függ, én ha sörtől, bortól, vagy egyéb gyenge italtól hányok, akkor jó sok jön, és magamnál vagyok, tehát szar érzés, de utána jobb lesz, töménynél, sokszor van, hogy mire hányok már képszakadás állapotnál tartok, és nem is emlékszem a hányásra, olyankor jó. Én mindíg próbálok, vagy keveset inni, hogy ne legyen hányingerem, vagy jó sokat, hogy hányjam szét magam, de azt nagyon utálom, amikor addig az állapotig jutok el, hogy magamnál vagyok, de hányingerem van, de hiába próbálok hányni, nem sikerül, ha meg felnyúlok a torkomba, akkor meg sikerül, de úgy másnap nagyon fáj a torkom, szóval én azt mondom, hogy egyszer kipróbálhatod, hogy milyen, de a torkodba ne nyúljál, vagy hányjál magadtól, vagy ne igyál annyit, hogy hányingered legyen.
2013. febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
69%

Én egyszer megittam 3 deci pálinkát narancslével keverve. Attól hánytam egyszer berúgva, de az mindennél rosszabb volt. Hiába hánytam ki, jobban nem lettem sokkal.

Azóta kevertem, többet ittam, de sosem jutottam el a hányásig, a pálinkának viszont a gondolatától is hányingerem van. Egy életre megutáltam, igaz elótte sem volt a kedvencem.

2013. febr. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát, én régebben egy este alatt 5-6 okádást bonyolítottam le.

Az első kettő furcsa volt, de mindenképpen megkönnyebbülsz.


Csak, másnap be voltam rekedve, meg már eléggé durva színe volt az utolsó bulin... Zöldes, aztán vörös...

Akkor mondtam, hogy soha többet.

Azóta néha iszok, de mértékkel.


És Kérdező, szerintem kannás fröccsöt ihattál...

2013. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!