Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most próbálok kigyógyulni a...

Most próbálok kigyógyulni a hányásfóbiámból. Jót tesz ha hallom mások véleményét is. Szóval ti féltek a hányástól? Mi az a pont "érzés" amikor már tudod hogy hányni fogsz és szaladni kell a mosdóba?

Figyelt kérdés

2015. márc. 9. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem félek a hányástól, sosem féltem tőle. Néha nagyon kellemetlen tud lenni, de van olyan helyzet, amikor egyenesen felüdülés (pl. ha nagyon rossz a gyomrod, vagy túl sokat ittál a buliban, akkor a hányás után lehet, hogy már nem leszel egyáltalán rosszul, ezt az érzést kifejezetten szeretem).
2015. márc. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyan fóbiám van, de szerintem nem a legjobb módszert választod a kigyógyulásra, bár te tudod...

Egyébként, ha jól emlékszem (bár rég volt), ezt ösztönösen érzi az ember, mikor futni kell, úgy, mintha csak a wc-re szaladna.

2015. márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy igencsak furcsa formálya van meg a hányásfóbiának,Ugyanis,én nem attól félek hogy én hanyni fogok,hanem attól hogy más a környezetembenfog hányni!Ha a testvéreim vagy a szüleim hánynak itthon én szabályszerűen elbújok a fürdőszobáról leg távolabb eső szobába,bebújok egy sarokba és befogom a fülem!Lehet hogy ezt majd kinövöm,mert még csak 14éves vagyok,de már maga ez így nekem nagyun furcsa,de nem tudok ellene tenni,próbáltam nem befogni a fülem és elbújni,de eddig még soha nem sikerült!:(
2015. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem az az az érzés,mikor már persze eleve hányingerem van és úgy összehúzódnak a hasizmaim, de akkor már késő mosdóba szaladni
2016. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!