Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért jön rám fojtogató...

Miért jön rám fojtogató izgulás, amikor lánnyal készülök talizni?

Figyelt kérdés

Amikor egy lánnyal beszélgetek mondjuk neten, aki történetesen bejön nekem, és megbeszélünk egy talit, már ott helyben elkezdek parázni, baromi kényelmetlenül érzem magam, mint aki legszívesebben elmenekülne. De ezt ne úgy képzeljétek el, hogy van egy kis izgulás, rendesen elmegy az étvágyam, elmegy mindentől a kedvem, és legjobban annak örülnék, ha valamiért elhalasztanánk, vagy mégse érne rá.


Minden eddigi csajnál ez volt, akik korábban bejöttek, a tali meg hát úgy sül el, ahogy, de volt már, hogy lefújtam, annyira beparáztam. És nem tudom mitől.. Hogyan tudnám ezt kezelni, megszüntetni? 18/F


2017. júl. 7. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát de mitől félsz? Ő is ember, fingik ő is, jár wcre, eszik, alszik. :D
2017. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ezeket tudom, tudatosan megvan, hogy itt semmi gáz nincs, és hogy nincs okom parázni, a testem viszont nem így gondolja, és nem tudok ellene tenni.


És csak olyan lányoknál van, akik bejönnek, akik nem, azoknál sosincs ilyesmi.

2017. júl. 7. 19:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ezellen nagyon nem tudsz mit csinálni, fejben kell eldöntened.
2017. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én hidd el, bármit csinálok, gondolok, nem tudom megszüntetni ezt a szorongást, max piával vagy gyógyszerekkel lehetne, de csak nem szedek gyógyszert egy ilyen banális probléma miatt.


Azt amúgy nem tettem fel kérdésnek, de lehet, hogy el kéne mennem pszichológushoz?

2017. júl. 7. 20:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Haha, mintha csak magamat hallanám. :D Csak én nem a randikon vagyok így, hanem egy szimpla baráti összejövetelen is.
2017. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert ez A NORMÁLIS!


Mivel tetszik, ez teljesen normális reakció!


Ha nem lenne NORMÁLIS, akkor olyan lennél, mint az első! :D


De annak látszik is, hogy nem lesz nője, meg nem is volt... Meg van már keseredve. Az ilyen pökhendi, felfújt büdös bunkókat meg nem szeretik a NŐK, tudod?

2017. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ilyen szinten szerintem már nem normális, amilyen nálam van. De ezek szerint nem lehet ellene semmit tenni, hát jó.
2017. júl. 7. 23:03
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Kedves 6-os, még jó, hogy nem szeretnek a lányok, mert én is az vagyok. :D ha meg egy ilyen kis hülyeséget te már pökhendiségnek meg bunkóságnak veszel, nem is tudom hogyan tudod túltenni magad a saját nagyobb problémáidon. :)

Az a bunkó első voltam.

2017. júl. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Igen, láttam. Maradtál is a szememben, pont az ilyen lábtörlő nőket kerülöm el nagy ívben én is.
2017. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Lábtörlő nőként felpontozlak kedves utolsó, hátha attól jobb kedved lesz. Mire vagy így befeszülve? :DD ne legyél ilyen morci, mert a csajok azt nem igazán szeretik, ha a férfi fapofa :(
2017. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!