Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnak is ennyire fázik a...

Másnak is ennyire fázik a háta, nyaka a légkonditól?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam moziban 3 barátnőmmel, és ilyesmi [link] mellényben ültem végig, még vékony sál is jól jött volna. 24/L
2017. júl. 8. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ne menj ilyen helyre.
2017. júl. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem fazik egyik sem, viszont kb 10 p utan rettentoen faj a szemem tole :s
2017. júl. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen! A flirt vonatokon is borzasztó, mindig kell hogy legyen nálam egy pulcsi a táskában, ami sokszor nem is elég, mert vagy a térdemre rakom, vagy felhúzom. Nem is lenne szabad 5 foknál lejjebb vinni a hőmérsékletet a kintihez képest, ehhez képes, van amikor 20 fok van, kint meg 35. Nem normálisak. A moziban sem lenne szabad ennyire lehűteni a levegőt. Szólni kellene!
2017. júl. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem nem szokott zavarni és a nagy átlagot sem, így a mozikban sem máshol nem igazán lesz változás, hiszen mérlegelnek. Reklamál 70% utas vagy 20% (másik 10% meg általában nem törődik vele). Egyértelmű, hogy könnyebb azoknak alkalmazkodni, akik fáznak! Arra ott a pulóver, sál, stb.

Azért akinek melege van, annak sokkal nehezebb.

2017. júl. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én sem akartam reklamálni,úgyis az üzemeltető a tapasztalatok alapján dönt a klímáról. Láttam a moziban tegnap is középiskolás lányokat haspólóban is, hozzájuk képest biztos érdekes voltam hosszú ujjú felsőben, meg mellényben.
2017. júl. 8. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!