Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mitől lehet? Nem az első...

Ez mitől lehet? Nem az első alkalom. Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem most volt az első, hogy előfordult. Nem aludtam múlt éjjel, és úgy mentem el iskolába. Azért nem aludtam, mert nem éreztem jól magam. Ilyen gyakran van...

És most, mikor már itthon voltam, délután 4 körül vagy 5, úgy döntöttem, hogy lepihenek. Meg is volt, aludtam egy 3-4 órát.

De amikor felkeltem nagyon izzadt a hátam, meg nagyon vert a szívem, de még mindig ver, és hányingerem van...

Ez már nem az első, hogy lepihenek, és így kelek...

Mi ez? Mitől lehet? Segítsetek, mert nagyon rossz :(


2012. dec. 17. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Be kellene jelentkezned alváslaborba. Üsd. be a google-ban, több kórházban is van és nem kell fizetni, TB ellátás keretében működik. Férjemnél is volt ilyen, azt mondja halálfélelme van ilyenkor mikor felébred és majd kiszakad a szíve a helyéről. Aphnoéra gyanakodtak, végül kiderült hogy nincs neki, de a túlsúly vagy a stressz is okozhatja nála.
2012. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

akkor nálam a stressz lehet az okozó... én nagyon keveset alszom a folytonos rosszullétek miatt! ... :(

és durva, hogy volt már ilyen, és már kezdek félni az alvástól, hogy újra előjön...

2012. dec. 17. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Alaposan vizsgáltasd ki Magad! :)
2012. dec. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen rosszulléteid vannak? (első válaszoló)
2012. dec. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

általában szinte mindennapos hányinger...

2012. dec. 18. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!