Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha vérnyomáscsökkentőtől...

Ha vérnyomáscsökkentőtől köhögök az baj?

Figyelt kérdés

Kb 5 hónapja szedek coverexet.A vérnyomàsom szépen rendbehozta.Azonban màr vagy 3 honapja köhögök.Kezdődött egy kis szarazköhögessel.Hogy idönként csiklandozta a torkom valami fent a garat kozeleben(tehat nem tüdőből köhögök).De ha ilyenkor ittam vagy cukorkat szopogattam azonnal elmult nem volt vészes.Aztàn jött kb jó hónapja egy makacs torokgyulladàs az màr hurutos lett.Az tény hogy az a köhögés màr nagy on durva volt.De a torokfàjàs es hurut elmúlt.A kinzó szàrazköhöges azonban megmaradt.Azt erzem hogy valami elkezdi csiklandani fent a torkom es nehez kiköhogni.Most mar az ivad meg cukorka is lassabban hat.Ez a köhoges csiklando erzes hanyingert kelt bennem mert nyeldeklek gyorsan és olyankor màr öklendezem.Nagyon zavaró.Éjszaka is sokszor erre ébredek.

Mit gondoltok,ez a vernyomascsökkentőtől lehet,vagy a baci?

Csak pénteken tudok dokihoz menni de mar nagyon idegesit.

Ha vernyomascsökkentotol van akkor hagyjsm abba azonnal nagyon veszelyes?Megfulladhatok miatta?

Az orvosom azt mondta elkepzelheto hogy attol van de mindegyik vernyomascsokentőnek van ilyen mellekhatasa .szerintem ez nem igaz.Vagy valtsak orvost?


2017. júl. 11. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezért hülyeség az, amit korábban kitaláltak a hatóanyaggal, meg a legolcsóbb gyógyszerrel.

Apámnak is volt ilyen, s kapott más gyógyszer. Teljesen azonos hatóanyaggal, de más gyártótól. Egy nap alatt elmúlt a panasza. De másnál lehet ez a két gyógyszer pont fordított hatású.

2017. júl. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Apud meddig köhögött? Ez veszélyes?ugy értem most azonnal rohannom kéne vele orvoshoz?Mert sajnos munka miatt nem jutok el akàr mikor.Persze én is unom màr ezt a hülye köhögést.
2017. júl. 11. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!