Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak? Megőrülök,...

Mit csináljak? Megőrülök, folyton köhögök és nem tudok tőle aludni napok ota?

Figyelt kérdés
Màr nagyon kimerült,stresszes vagyok!Nàthàm van elég durva.Nagyon kínoz a hurutos köhögés.Nem nagyon akar múlni.Napok óta nem alszom emiatt.pedig semmi sem hiànyzik jobban.érzem hogy ez nagyon nem jó.Altatom nincs.Valeriana van.Az szedhető cataflammal meg penicilinnel? Vajon segitene?
2017. jún. 16. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szedhető a valeriana, de fölösleges. Te nem azért nem alszol, mert nem vagy álmos, hanem , mert köhögsz, és az nem hagy. Ha tudsz, menj el orvoshoz! Nem baj, ha egy pár napig nem alszol mélyen, az is elég, ha becsukott szemmel pihensz. Ébren a rekord 11 nap. Mondjuk ő tényleg megőrült. Remélem segítettem.
2017. jún. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jorck ***** válasza:

Cigizést szüneteltesd..

Lefekvés előtt egy órával 2-3 deci tömény (vodka) húzóra..

Vagy irass a dokival erős nyugtatót..

A valeriana nagyon gyengécske, bármivel lehet kombinálni, de a "cataflammal meg penicilinnel,, szerintem nem üt le eléggé.. (frontin vagy hasonló kellene abból is 5-10)

..,de komolyra fordítva a dolgot..


Talán megpróbálhatod lefekvés előtt menta vagy kakukkfű forrázat gőzét inhalálni, hátha valamit segít.

Mézet enni sem árt ha van mielőtt elalszol.

Esetleg valami nyugtató teák (citromfű/orbáncfű) is jó lehet.

Vagy lehet zsályalevelet is rágicsálni van akinek beadja.

2017. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Számos köhögés csillapító gyógyszer van a patikákban.
2017. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köptetőt szedek.abban is van kakuuk fű.De engem nem almosit.Most mar vagy 3 nem is erzek olyan igazi jo almossagot.semmilyet.csak nyugtalansagot.
2017. jún. 16. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Latom valaki kohogescsillapitot javasolt. No azt semmikepp se szedjel be! Azt irtad hurutos kohoges, durva, antibiotikumot is kaptal. Ha erre kohogescsillapitot raszedsz akkor nagy eselyed lesz a tudogyulladasra!
2017. jún. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem szedek köhögéscsillapítót.

Elixir thimy compositumot szedek köptetőt.Bàr a doktornő mixturat irt fel,megkerdezte jó lesz-e?mondtam jó,mert hirtelen összekevertem őket.Aztan rajöttem a mixtura nem jó,mert efedrines.De remélem ez nem baj?

2017. jún. 17. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!